Дівчатка-трійнятка здивували усіх родичів

Дівчатка-трійнятка здивували усіх родичів

Вінничанка Тамара Ткачук народила трійню. Зараз щаслива матуся і троє малят-дівчаток почувають себе добре: їх уже забрали з реанімаційного відділення, вони самостійно дихають і потроху набирають вагу.
Приємна і водночас вражаюча подія здивувала усіх рідних Тамари, адже ані у неї в роду, ані у її чоловіка Дмитра не було навіть двійнят. Тепер, коли найскладніші моменти й хвилювання позаду, матуся поділилася з "Містом" своїми враженнями:
- Пам\'ятаю, коли пішла на УЗД, спочатку був шок, не могла повірити, адже ні в кого з наших рідних трійнят не було. Наступного разу сказали, що усі дівчатка, - згадує Тамара Ткачук. - Спершу ми думали, що будуть близнята, але дівчатка різні.
Своїх донечок батьки вже назвали: Катруся, Настя і Олександра. Доглядати малюків Тамарі зараз допомагає її мама, яка через це навіть змушена була звільнитися з роботи. Сама матуся до пологів працювала перукарем.
- Тепер я сплю по 40 хвилин, дуже важко. Водночас я щаслива. Мої дівчатка хороші, я їх сильно люблю, - говорить Тамара. - Нас випишуть з лікарні, як тільки дітки наберуть по два кілограми ваги.
Олександра народилася з вагою 1550кг, зараз - 1710, Катруся, народжена з вагою 1770 г, зараз важить 1875, і Настя, вага якої при народженні була 1620 г, зараз важить 1775. Щодня дівчатка набирають по 50 грамів.


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1337

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

465

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

313

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

293

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

276

  ...