Вінницю чекає оновлений "VINNYTSIA JAZZFEST - 2012"

Вінницю чекає оновлений "VINNYTSIA JAZZFEST - 2012"

Найстаріший в Україні джазовий фестиваль оновив назву, логотип, набув нових спонсорів, але не змінив головне - повагу до джазових меломанів.
Цього разу їх чекає унікальна програма. Протягом двох днів їх радуватиме своєрідний музичний мікс з виступів нових і вже відомих гостей фестивалю.
Основна частина програми "VINNYTSIA JAZZFEST - 2012" розрахована на виступи в концерній залі ТРК "Вінтера" (вул. Театральна, 15).
- Але почути виступи джазових музикантів вінничани зможуть і на площі Театральній, - говорить генеральний продюсер фестивалю Ірина Френкель. - Музика лунатиме не лише перед виступами, а й між концерними паузами.
За географією XVII фестиваль охоплює 13 країн світу. Організатори продовжили мульти-географічну формулу побудови фестивальних виступів. Тому гратимуть музиканти з Польщі, Грузії, Іспанії, Швеції, Італії, Швейцарії, ПАР, Австрії, Болгарії, Франції, Росії, США і України.
Родзинкою фестивалю стане поєднання музики та моди. За втілення цього задуму відповідатиме вінницький дизайнер-модельєр Людмила Квєтна. Вона створить джазові образи ведучих заходу.
- Адже ми хочемо стати не лише законодавцями мистецьких проектів, а й законодавцями моди, - говорить Ірина Френкель. - У тому числі моди джазової.
Також у рамках XVII джазового фестивалю відбудеться виставка польського джазового плакату, яку презентує відомий колекціонер, представник галереї плакату з Кракова пан Кшиштоф Дидо.
Квитки на фестиваль можна замовити за телефоном (0432)690-025.
Програма фестивалю:
22 вересня о 16:00 - площа Театральна - мистецький проект "JAZZ de PARIS"
22 вересня о 17:00. Відкриття фестивалю
1 відділення
- проект THE SHIN (Грузія - Іспанія).
2 відділення
- тріо Густава Лундгрена (Швеція)
22 вересня о 21:00
1 відділення
- квінтет Збігнева Намисловського (Польща).
2 відділення
- тріо Кекко Форнареллі (Італія).
23 вересня о 16:00
1 відділення
- Оксана Славна та квартет Романа Кульматицького (Україна, Вінниця).
2 відділення
- проект VEIN (Швейцарія)
23 вересня о 18:30
- Квартет "Soweto Entsha Vocal" (ПАР).
23 вересня о 21:00
1 відділення
- тріо "BREINS CAFE" (Австрія - Франція - Болгарія).
2 відділення
Андрій Кондаков (fortepiano) Росія.
Джессі Джонс (saxophone, flauto) США.
Ці музиканти - найяскравіші зірки фестивалю.
На джазовій сцені Андрій Кондаков з 1978 року. У 1987 р. вийшла перша платівка "У нічному місті", яка познайомила слухачів з авторськими композиціями. У 1992 р. А. Кондаков переїжджає до Санкт-Петербурга. У 1998-99 рр. утворюються спільні проекти з Аркадієм Шилклопером і Сергієм Манукяном. З 1995 р. - арт-директор санкт-петербурзького джазового клубу JFC.
Джессі Джонс-молодший народився у Флориді. Своїм учителем вважає Джуліана "Кеннонболла" Еддерлі. Офіційний сайт гордо повідомляє, що він є "батьком" скет-хопу - напрямку, що поєднує фанк, ритм-н-блюз і південну манеру скету. Окрім чудової техніки життєрадісний Джессі Джонс володіє неабияким для джазового музиканта талантом шоумена: любить танцювати на сцені, співати на інструменті або підключити до імпровізації слухача.


Максим ЗотовКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

77

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

65

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

64

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

62

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...

61

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...