У Вінницю зачастили посли

У Вінницю зачастили посли

Вектор вітчизняної дипломатії цього літа відчутно зсунувся в бік Вінниці. Вже вкотре до нас приїжджають особи, для яких київські резиденції зазвичай уособлювали всю Україну.
Теплиці і аеропорт...
У вівторок, 24 липня, Вінницю відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель. Він зустрівся з керівниками області й міста та нагородив дипломами і медалями Праведників народів світу. Честь отримати диплом Праведника з рук посла випала чотирьом сім\'ям. Звання отримали Віра Варнакова, Василь і Ксенія Сторожук (посмертно), Петро і Єфросинія Шкробатюк (посмертно), Ганна Криворука і її сини Володимир і Юліан (посмертно).
Під час зустрічі українська і ізраїльська сторони обговорили питання можливої співпраці у сфері агропромислового комплексу, медицини й використання можливостей вінницького аеропорту.
- Думаю, можливості аеропорту не використані до кінця, - сказав Реувен Дін Ель. - А щоб перетворити його у діючу взаємовигідну структуру, потрібно поетапне і фінансово досить об\'ємне рішення.
Корови й біопаливо...
Про зацікавленість у співпраці у сфері сільського господарства керівники області говорили також з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Аленом Ремі. Він завітав у Вінницьку область з візитом 26 липня.
- Вінницька область як тваринницька область зацікавлена у породах норманських корів Франції, - сказав губернатор Микола Джига. - Оскільки молочно-тваринницьке виробництво є одним з найприбутковіших.
Бажання створити франко-українську школу біотоплива висловив ректор Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік.
- Ми готуємось створити франко-українську школу біотоплива, - повідомив Григорій Калетнік. - Структуру, у якій будуть зосереджені і наука, і підготовка нових кадрів.
Голова облРади Сергій Татусяк нагадав про дворічну співпрацю села Зведенівка Шаргородского району із французьким регіоном Британь.
У свою чергу Посол Ален Ремі інформував, що в обох сторін, української і французької, є перспективи щодо співпраці.
- У нас є усі гарні підстави, щоб розвивати наші контакти, - зазначив Ален Ремі. - Є завод, який працює для французьких підприємств. До того ж, я пам\'ятаю схвальний лист-відгук про Вінницю від мого колеги. Він побував у вашому місті у травні, під час святкування Дня Європи. Я запам\'ятав, що Вінниця дійсно відрізняється від інших міст.
Окрім зустрічі із керівництвом області Посол побував на підприємстві "Аграна Фрут", молокозаводі в Іллінцях "Люстдорф", відвідав Вінницький національний аграрний університет, а також побував на ставці Гітлера "Вервольф".


Ольга ОЛЬХОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

568

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

483

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

398

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

393

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

379

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...