У Вінниці Сергій Тігіпко хвалив "Прозорий офіс" і лякав контролерів

У Вінниці Сергій Тігіпко хвалив "Прозорий офіс" і лякав контролерів

Учора, 26 червня, у Вінниці побував віце-прем\'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Ознайомившись із роботою центру надання адміністративних послуг міської ради, віце-прем\'єр запевнив, що готовий підтримати подальше вдосконалення роботи \"Прозорого офісу\". Зокрема, щодо делегувань представників податкової служби та управління статистики у цей дозвільний центр, аби заощадити таким чином час і кошти підприємців.
- Питання підтримки бізнесу для нас стає дедалі важливішим, адже нашим підприємцям усе важче і важче працювати, - сказав Сергій Тігіпко. - Адже на наших традиційних ринках збуту в Росії і Європі уповільнилось економічне зростання, фактично це передкризовий стан. За таких умов було б доцільним з усіх сторін допомогти бізнесу. А такий центр якраз і є абсолютно конкретною підтримкою для бізнес-середовища.
За словами віце-прем\'єра, було б просто чудово, якби такий центр існував у кожному місті України. Він особисто готовий сприяти, аби програмне забезпечення вінницького \"Прозорого офісу\" стало доступним для запровадження у кожному місті.
- Головний в Україні нині має бути роботодавець - людина, яка дає робочі місця і платить податки, - робить висновок Сергій Тігіпко. - Всі інші мають біля нього танцювати, а не він біля них.
Підприємці нині просто замордовані перевірками, вважає віце-прем\'єр.
- Це абсолютно неприпустимо і навіть небезпечно для держави, - каже Сергій Тігіпко. - Ми будемо проводити закриті опитування підприємців, аби з\'ясувати, які контролюючі організації найбільш корумповані, які найбільше зловживають своїми повноваженнями, не виконують вказівки Президента не заважати бізнесу.
Сергій Тігіпко наголосив, що такі опитування \"дозволять вийти на кадрові рішення\" щодо місцевих керівників контролюючих організацій.
Міський голова Володимир Гройсман, який після відвідин урядовцем центру адміністративних послуг познайомив гостя із роботою муніципалітету в напрямках використання IT-технологій, енергоефективності та надання соціальних послуг, розповів Сергію Тігіпку також про реалізацію проекту по створенню у місті до кінця року трьох центрів адміністративних та соціальних послуг.
Коли вони розпочнуть свою роботу, вінничани зможуть за місцем проживання отримувати більше 40 видів послуг: зокрема, оформлення пенсій, житлових субсидій, призначення соціальних виплат і пільг, надання матеріальної допомоги.


Максим ЗотовКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

646

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

563

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

461

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

450

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

434

Начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігоря Салецького відсторонили від посади ...