Очікуєте на двійнят? Дізнайтесь про переваги

Якщо дізнались, що у вас буде не один, а одразу два малюки - не поспішайте лякатись! Позитивних моментів у такій ситуації дуже багато.
Народжувати раз
Пологи, як не крути, не найлегший і найспокійніший процес. А так ви отримаєте за один раз одразу двох діток! Вагітною доведеться бути тільки один раз, якщо, звісно, ви не захочете більше діток.
Але для початку встановіть єдиний режим для малечі, тому не відкладайте цю важливу справу \"на потім\" і займіться цим одразу після виписки із пологового будинку.
Очевидна економія
Частіше речі купуються одразу для двох діток. Це набагато вигідніше, чим купувати речі для малюків різного віку. Якщо одяг підходить одному малюку, то точно так само підійде і іншому.
Іграшки також можуть бути спільними, як мінімум у ранньому віці (коли діти підростуть - будуть вимагати власні речі). Це ж стосується і пеленального столика, інших речей загального користування.
Коляска для двійні обійдеться не набагато дорожче, ніж коляска для однієї дитини. Тим паче це буде дешевше, ніж купувати дві коляски для діток різного віку чи у різний час.
Знижки
Багато магазинів спеціально розробляють програми для батьків, у яких двоє чи більше дітей. Також є велика вірогідність отримати спеціальні дисконтні і клубні карти. Не забувайте також про державні витрати. Адже тепер вам виплачуватимуть грошову допомогу не на одного, а одразу на двох дітей.
Єдиний курс навчання
Крім того, вам не потрібно буде двічі вчити діток робити якісь речі і проходити курс дорослішання по декілька разів. Ваші дітки разом дізнаватимуться, як тримати ложку, як чистити зубки. Крім того, малюки відчуватимуть деяке суперництво і будуть намагатись зробити щось краще за другого. 
Природа допомагає
Крім того, природою недаремно ж придумано, що у жінки є дві молочні залози. А значить, проблем з годуванням не повинно бути ніяких.
Спочатку, звісно, буде нелегко, хоча від кількості дітей це не залежить. Просто трошки складніше буде призвичаїтись годувати одразу двох. На допомогу візьміть зручні подушки, а також попросіть родичів про допомогу. Рано чи пізно ти навчитеся все робити самі.
А що стосується іншої їжі - її потрібно готувати точно так само, як коли б була одна дитина, просто її кількість збільшується удвічі.
Школи і садочки
Маючи двох діток одного віку, ви також вирішуєте масу питань і проблем відносно відвідування навчальних закладів. Вам не потрібно буде бігти в різні місця в один і той же час, адже дітки навчатимуться разом. Їм буде легше пристосуватись у новому колективі, адже із самого початку вони будуть разом.
Мегамама
Із двома однаковими дітками будьте готові до того, що перехожі посміхатимуться, задаватимуть запитання і пропонуватимуть допомогу. Ви тепер - супермама! Насолоджуйтесь таким статусом!
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

574

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

486

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

401

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

396

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

382

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...