У "Зеленому контрабасі" відлунювало "Эхо тысячи вокзалов..."

Цього разу організатори здійснили давню мрію вінницьких меломанів. Перед ними виступили Гуша Катушкін і Маша Чайковська. Досі спіль­них концертів ці чудові виконавці у нашому місті не давали, хоча їх пісні давно оселились у серцях численних прихильників.

- Маша для мене - це справ­жнє відкриття. Дуже талановита співачка. - поділився своїми враженнями поет Леонід Борозенцев.

Утім, того вечора на сцену виходили не лише гості міста.

Вінницька танцівниця Ксенія Куца вже вдруге порадувала завсідників \"Зеленого контрабаса\" своїм екзотичним східним танцем.

- Усі просто повідкривали роти. - захоплено розповіла вінничанка Олександра Руднева. - Це було настільки гарно. Вона рухалась, мов вітер, а відчувала музику так, як мабуть ніхто! На це хотілося дивитися невідривно.

Актриса Юлія Свєтлова цього разу виступила в подвійному амплуа - танцівниці і поетеси. Її контемп під пронизливі акорди пісні \"Забери ме­ня\" по-справжньому вразив присутніх. У багатьох на очі навернулись щирі сльози співпереживання. Таку ж від­вертість, щирість і шалену пристрасть несли і її вірші.

- Свєтлова - неймовірна! - не стримала захват глядачка Марія Олійник.

Особливим відкриттям вечора стала поезія Василя Пастушини. Молодий поет і вправний лінгвіст, він іронічно та вигадливо побудував в уяві слухачів цілий світ. Нетутешній, фантастичний, але дуже привабливий.

- Гарна поезія та й з фантазією у цього хлопця все гаразд. - посміхається вінницький фотограф Олександр Долгульов. - Мені сподобалось.

На жаль, через травму Глєба Зельгіна присутні так і не змогли насолодитись його танцем у парі з фіналісткою телешоу \"Танцюють всі\" Лідою Соклаковою. Але обидва танцівники прийшли того вечора в зал і отримали свою долю аплодисментів. Ймовірно, заохочувальних.

Традиційним для зустрічей у рамках проекту \"Зелений контрабас\" став автограф вечора. Цього разу картину, до створення якої доклали руки усі запрошені зірки, малював вінницький художник Володимир Кисельов. З-під його пензлів вийшов доволі незвичний персонаж - хитро примружена тваринка.

- Чи то сова, чи то кіт... Чи то мудрий, як Маша, чи то м\'який та пухнастий, як Гуша - кометувала під час презентації картини вінничанка Марія Афанасенко.

Веселий малюнок з автографами Гуши Катушкіна і Маши Чайковуської розіграли за номерами запрошень. І щасливий випадок віддав його в руки милій молодій парі. Організатори сподіваються, що картина стане для них особливим нагадуванням про творчий вечір.

\"У твоих инициалов эхо тысячи вокзалов. Тех, что я оставил навсегда...\" підспівувала молодь і сподівалась, що гіркота прощання залишиться тільки в пісні, а Гуша і Маша забудуть про поїзд і залишаться у Вінниці назавжди.


Максим ЗотовКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

61

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

61

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

59

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

57

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...

57

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...