Вінничани забувають у таксі навіть своїх дружин

Чого тільки не знаходять у своїх машинах водії вінницьких таксі. Найпопулярніші знахідки - мобільні телефони і документи. Більшість їх власників перебувають \"під шафе\". На ранок, згадавши події минулої ночі, самі дзвонять на службу. Але чимало речей чекають хазяїв.
- Від знайденого ти не розбагатієш, а тому загублене треба повертати, - переконаний таксист Олег Грицький. - У мене телефони не раз губили. Недавно дитина залишила мобільний: гралася всю дорогу і залишила його в машині. Я одразу подзвонив батькам... Один чоловік навіть умудрився свою дружину забути. Обоє добре випили, їхали з ресторану. Вона заснула, а він вийшов і додому пішов.
Ще Олег згадує, як у машині його знайомого пасажир, поспішаючи на вокзал, залишив сумку з 44-ма тисячами доларів.
- Водій зателефонував на службу, взяв номер телефона чоловіка і віддав йому сумку. Не кожен би так зробив, - вважає таксист. - За дев\'ять років роботи зрозумів одне: є таксисти, а є просто водії. Таксисти-професіонали ніколи не зроблять один одному підлості, завжди підтримають. Прикро, що серед водіїв трапляються наркомани, так звані \"олені\" - це інша ситуація.
Ще одна знахідка, яка запам\'яталася Олегу - \"скатерка-самобранка\": люди завантажили багажник авто-універсала харчами, повертаючись з весілля. І, будучи не зовсім тверезими, усе добро… забули. Минула доба, але за продуктами ніхто не повернувся. Щоб їжа не пропала, подзвонив своїм колегам, і вони відгуляли своє \"весілля\" прямо на стоянці.
- У нашій роботі без цікавих випадків не буває, - веде далі Олег. - Знайомі розказували, як один таксист підвозив уночі даму. А в цей час його дружина саме народжувала у пологовому будинку. Він так заговорився з лікарем по телефону, що вже повернув у бік лікарні. І тут жінка на задньому сидінні не витримала і питає: \"Ви не забули про мене?\" Він аж злякався, не одразу зорієнтувався, що в салоні пасажирка.
За словами Віри Гребінної, заступника директора служби таксі \"Форсаж\", кожну загублену у таксі річ повернути цілком реально, адже кожен виклик і номер телефона фіксується диспетчером. Головне - оперативно відреагувати.
- Та взагалі таксист не несе відповідальності за речі, залишені в салоні. Він не завжди усе може побачити, тим паче на задньому сидінні, коли за день підвозить багато людей. Ймовірно, що щось може інший пасажир прихопити, - каже вона. - Було й таке, коли наші постійні клієнти підібрали телефон водія, який випав з кишені. Наступного дня мобільний повернули, вибачалися. Найбільше речей залишають нетверезі пасажири. Часто не пам\'ятають, яку службу вони викликали, на якій машині їхали - починають дзвонити на всі номери... Серед традиційних знахідок - документи, телефони, пакети, прикраси, навіть вудочки і замариновані шашлики. Досі у нас лежать сонцезахисні окуляри - залишені з літа. І папка з документами чоловіка з Білої Церкви. Він усе часу не має приїхати за нею.
Леонід Вільчинський, директор ТОВ \"Вимпел-Вінниця\", пропонує пошукати загублене на сайті своєї служби, де є спеціальний розділ \"Втрачені речі\". Наразі найбільше там ключів, один мобільний телефон і шкіряні рукавички.
- Не повірите - однорічну дитину люди умудрилися забути! Водій їх наздоганяв, - розповідає Леонід Борисович. - Флешки, документи, пластикові карти, паспорти, парасольки - дрібні речі часто лишають. На Новий рік ми навіть \"зібрали\" цілий костюм Діда Мороза: в одній машині бороду знайшли, в іншій - шапку, одяг. Колись дівчина весільну сукню забула - повернулася. Досі лежить пакет з двома медичними халатами і підручником з анатомії - жодних даних про власника. Багато речей є, з якими не знаємо, що робити. Коли ви щось забули - одразу телефонуйте на службу.
Леонід Вільчинський пам\'ятає, як два роки тому один із таксистів \"прикарманив\" собі знайдений у салоні мобільний. Міліція телефон вирахувала. Водія звільнили.


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

92

Мінекоенерго інформує щодо рівня забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України: від Києва до ...

81

Cьогодні, 23 жовтня, "Вінницяобленерго" обіцяло відключити водоканал від електроенергії. Якщо у кранах вінничан вода є - значить два ...

77

Чиновник звернувся з листом до міністра внутрішніх справ, аби той дав оцінку діям своїх підлеглих Вінницький апеляційний суд рішенням ...

75

Минулого тижня до стресу від погроз енергетиків залишити місто без води вінничанам додався ще один - погрози відключення помешкань від ...

75

Тест-драйв показав, що у Замостя є свій публічний простір для яскравих подій   У суботу, 19 жовтня, у Вінниці відбувся незвичний захід - ...