Дві сестри з Вінниччини потрапили на "Голос країни"

Це зараз співочі дівчата - киянки, а родом вони з Вінниччини - з селища Рудниця у Піщанському районі. Односельчани зізнаються, що вже почали \"задаватися\" їх перемогою, разом із мешканцями сусіднього села Студенна, звідки родом їх батьки.  Родичі, що роз\'їхалися по світу, поспішають привітати батька: саме він займався \"просуванням\" доньок на творчий олімп.
Старша сестра Вікторія брала участь у кастингу й минулого сезону, але тоді судді залишили її вокал без уваги.
- Було дуже важко. Якщо хтось стоїть до тебе спиною - це вже неприємне відчуття. Але бажання показати себе якнайкраще перемогло, воно в мене є завжди, - розповіла Вікторія. - Цього разу обернулося одразу троє суддів, у тому числі і Діана Арбєніна.  Я якраз хотіла саме до неї, тому просто зробила свій вибір. Сестра хотіла обрати автоматично - щоб обернувся хтось один з суддів. Так і сталося, обернувся Олександр Пономарьов. 
30-річна Вікторія має голос неймовірно схожий на голос французької співачки Едіт Піаф. А ще вона вміє ремонтувати автівки: власноруч може і відрихтувати, і відшпатлювати \"залізного коня\". Цього навчилась ще у дитинстві. Учительської зарплати батьків не вистачало на поїздки на пісенні фестивалі, тому усі разом працювали позаурочно. Молодша на вісім років Віталіна із п\'ятого класу вступила до родинного тандему - працювала у весільних шоу. До виступів дівчинка відносилася старанно: годинами переписувала пісні у зошит, пригадують в Рудниці.
Батько Віталій Іванович викладає образотворче мистецтво і креслення у сільській школі. На жаль, їх мати, померла у 2006 році. 
Вікторія після закінчення школи першою відправилася підкорювати столицю.
- Якось на фестивалі у Ялті, під час вручення нагороди, Михайло Поплавський подарував Вікторії букет троянд. А ще запросив на навчання в Університет культури. Вже згодом і Микола Мозговий теж запрошував. Але Вікторія все ж обрала Університет культури, - згадує Віталій Іванович.
Наразі Вікторія одружена, виховує півторарічну доньку Каріну. Вже чотири роки працює в національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. Одна із її головних ролей - королева шансону в постановці \"Едіт Піаф. Життя в кредит\".
Віталіна разом із своїм хлопцем грає у гурті \"Unity\" і навчається за спеціальністю \"естрадний вокал\" у Київській муніципальній академії естрадного і циркового мистецтва.
Нагадаємо, що газета \"Місто\" вже писало про вінничанина Олександра Онофрійчука, який пройшов кастинг \"Голосу країни-2\" і потрапив до команду Діани Арбєніної.


Ольга БакарКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

81

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

76

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

71

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

69

Цього епідемічного сезону прогнозують поширення наступних штамів вірусів грипу: як A (Brisbane, H1N1), A (Kansas, H3N2); вірус, подібний до B (Соlorado) і B ...

68

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...