Мертвим 7-річного хлопчика знайшли родичі

7-річний хлопчик був мертвим, коли бригада \"швидкої\" минулого четверга, 20 жовтня, примчала на виклик в один із вінницьких двоповерхових будинків на Замості. Правоохоронці кажуть, свого часу мама дитини перебувала на обліку у психоневрологічному диспансері.
- Загиблого виявили родичі, - повідомили у секторі зв\'язків з громадськістю УМВС області. - Негайно на місце події прибула слідчо-оперативна група міліції. Експерти зафіксували на тілі хлопчика декілька ножових поранень. У результаті проведених першочергових оперативно-розшукових заходів затримано підозрювану у скоєнні злочину - 34-річну матір хлопчика. З метою встановлення психічного стану жінки вирішується питання про призначення їй психіатричної експертизи.
Головний лікар Вінницької міської станції швидкої допомоги Валентин Фіщук розповів, що \"швидка\" на місце прибула майже одночасно з правоохоронцями.
- Коли приїхали медики, то хлопчик лежав на ліжку, а мама була спокійна і щось мила, - розповів Валентин Фіщук. - Приїхала ще одна наша бригада - психіатрична. Але показів для госпіталізації мами не було. Допомогти 7-річному хлопчику не змогли, оскільки смерть наступила приблизно за 10 годин до виклику нашої служби.
Від того, що відбулось, жителі невеличкого будинку були шоковані. Кажуть, що хоч батьки і жили окремо, дитина увагою обділена не була. Батько хлопчика приїздив постійно, майже щодня навідувались і батьки жінки.
- Така гарна привітна мама, і хлопчик в неї був вихований, гарний, - не можуть знайти пояснення подіям сусіди. - Він грався із нашими дітками, жінка любила хлопчика більше за життя. Біда та й годі.
У школі дітям не розповідають про смерть однокласника. Пояснюють - заради психологічної безпеки учнів.
- Дитина завжди була охайна, нагодована, навчалася на високому рівні, - розповіли вчителі. - Стосунки у родині були добрі. Мати і батько - обидва брали участь у вихованні дитини, відвідували батьківські збори. Мати водила та забирала дитину зі школи. Є такі сім\'ї, де матір та батька у школу не дочекаєшся, а тут окрім батьків ще дід та бабуся - усі разом приходили на шкільні свята. Він ніколи навіть мама не казав, лише \"мамочка\".
Наразі за фактом навмисного вбивства малолітньої дитини відповідно до ч.2 ст.115 КК України порушено кримінальну справу, слідчим управлінням УМВС у Вінницькій області проводиться розслідування.

Ольга БАКАР
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

604

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

458

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

240

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

234

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

223

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...