Кому з вінничан пощастило покататись з Вірастюком?

Через Вінницю 20 липня пролягав маршрут мотопробігу \"БайКрай\". Серед восьми байкерів, які приїхали до Вінниці, був український стронгмен, володар титулу \"Найсильніша людина світу\" (2004 року) Василь Вірастюк. Він приїхав на своєму Suzuki Intruder (об\'єм двигуна 1800). За 10 днів байкери вирішили об\'їхати 25 обласних центрів.
- Чого ми виїхали? Щоб привернути увагу до тих проблем, які існують на дорогах, - пояснює Василь Вірастюк. - Зокрема, до тих, що пов\'язані із двоколісним транспортом, або ж наголосити на неписаних правилах. Бо, наприклад, у Європі, коли ви потрапляєте у пробку, то завжди ліворуч залишається вільною смуга у 1,5-2 метри. Чомусь наших автомобілістів щось давить всередині, якщо ти рухаєшся швидше, і вони всіляко заважають це робити.
Під час поїздки у кожному місті \"байкраїстів\" підтримують і зустрічають місцеві байкери. Хтось - при в\'їзді у місто, а хтось - за 110 кілометрів, як, наприклад, мотолюбителі з Хмельницького. У Вінниці \"байкраїстів\" підтримали \"Атаманы дорог\" і Вінницька мотоспільнота \"Шатун\".
Представник \"шатунів\" Ігор вніс пропозиції щодо поліпшення стану доріг у Вінницькій області до загальної папки \"БайКраю\", а на згадку про мотопробіг подарував бондани мотоспільноти.
Із Вінниці Василь Вірастюк разом з іншими учасниками мотопробігу вирушили до Черкас. Проводжала до виїзду з міста зіркового гостя вінницька студентка ВНДМУ ім.М.Пирогова Олександра Голішевська. Вона проїхалась з Вірастюком від арки Центрального парку до \"Гроша\".
- Ніколи б не подумала, що буду кататись з ним. Зранку, о пів на дев\'яту, мене розбудив батько, мовляв, там треба підтримати наших хлопців, вони в парку збираються. Я і поїхала з ним, - розповідає 21-річна Олександра. - А після прес-конференції батько підійшов до Василя, щось запитав... а далі Вірастюк і каже: \"Ну що? Хочеш покататись? Ти - маленька, то давай, залізай\". Ви навіть не уявляєте, як я зраділа - з дитинства ним захоплювалась і слідкувала за спортивними досягненнями. Насправді він такий простий у спілкуванні. Запитував про міст, річку, фабрику \"ROSHEN\".
Сама Олександра (зі своїми 47-ма кг ваги) не водить мотоцикл, бо після не зовсім вдалого досвіду вирішила: краще, щоб керував мотоциклом батько. Чотири роки тому він замість машини купив дочці \"Yamaha Drag Star\".
За весь маршрут по Україні байкери планують проїхати приблизно шість тисяч кілометрів. Завершиться поїздка у Києві 27 липня.


Ольга ОЛЬХОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1336

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

463

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

310

Експертна група конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ" 15 серпня визнaчила 36 проєктів, зa які містяни зможуть ...

292

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

274

  ...