БІДНИЙ «ВІАЗ» ПРИЙМАЮТЬ У РОДИНУ БАГАТОЇ «МОТОР СІЧІ»

На Вінницькому авіаційному заводі почнуть випускати вертольоти. Голова ради директорів відомого підприємства з виготовлення двигунів для літаків і вертольотів ВАТ «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв зобов’язався налагодити на ВіАЗі повноцінне виробництво гвинтокрилів, а також погасити усі борги підприємства перед його працівниками.
Минулого тижня В’ячеслав Богуслаєв зустрівся із колективом заводу. Він – як жива гарантія того, що все має бути добре. Адже сам пан Богуслаєв – у списку найбагатших людей України (25 місце у рейтингу «Кореспондента»), його статок оцінюється у 453 млн. дол.
Роботу на Вінницькому авіазаводі інвестор планує відродити у декілька етапів.
— Перші два роки завод спеціалізуватиметься на ремонті і моторизації, — розповів В’ячеслав Богуслаєв. – На третій-четвертий – плануємо вже зробити перший український вертоліт від початку до кінця.
Для заміни двигунів на наш авіазавод цього місяця прибудуть перші 2-3 вертольоти. За словами пана Богуслаєва, у зв’язку із Євро-2012, вже є держзамовлення на 22 вертольоти.
— Ми маємо 9 заводів, Вінницький стане десятим, — сказав він. – Я міг би викупити його, але паперова тяганина займе багато часу, якого втрачати не хочу. Адже підприємство і так майже банкрот.
Крім того, інвестор пообіцяв протягом двох років виплатити працівникам заводу заборговану зарплату, а це майже 1 млн. грн.
— Але, перш за все, я забезпечу їх роботою і вчасною зарплатою, — запевнив Богуслаєв.
Люди ж надіються, що обіцянки будуть виконані. Тим більше, що й інвестор, і обласне керівництво запевнили, що звільняти нікого не будуть.
— Із серпня минулого року ми не бачимо грошей, — розповідає Надія Трофимівна, економіст авіазаводу. – Становище дуже скрутне. Ходили на роботу, бо не було куди діватися. Сподіваємося, що з цього моменту все налагодиться.
У свою чергу губернатор Вінницької області Микола Джига пообіцяв усіляко допомагати інвестору із ідеєю відродження ВіАЗу.


Олена ЗІНЧЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

773

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

578

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

356

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

331

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

330

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...