КАР’ЄРНЕ ЖИТТЯ З «ЖИВОТИКОМ»

КАР’ЄРНЕ ЖИТТЯ З «ЖИВОТИКОМ»

Кожна працююча вагітна жінка, замислюється над тим, як далі будувати стосунки на роботі: коли повідомити керівництво, колег, як уникнути пліток, що буде з її кар’єрою. Насправді, не все так страшно, як здається спочатку Якщо запам’ятати декілька правил, то можна без потрясінь пережити цей період.
Правило перше
Не поспішайте ділитися радісною новиною на роботі, бо плітки поширюються миттєво. Якщо розповісте про свою вагітність комусь із колег перш, ніж поставите до відома керівника, то погіршення у взаєминах не уникнути.
Правило друге
Повідомити начальнику про свою вагітність необхідно особисто і в розумні терміни: не варто бігти до керівника, як тільки тест показав дві смужки. Повідомьте боса після 12 тижнів, адже тепер імовірність переривання вагітності дуже мала. Затягувати із розмовою – теж не можна.
Правило третє
Складіть із керівником список справ, які вам обов’язково потрібно зробити до виходу у декрет. Будь-якому начальнику приємно бачити, як ви уболіваєте за спільне діло.
Правило четверте
Важливо навчитися не реагувати на плітки і питання, на які не хочете відповідати. Із плітками ви нічого зробити не можете, а от захистити себе від питань можна. Задайте зустрічне питання: «А чому це вас цікавить?» Тепер визмушуєте співрозмовника виправдовуватися перед вами, коли виправдань і подробиць чекали від вас.
Правило п’яте
Як би ви себе погано не почували, не варто постійно скаржитися колегам і прикриватися вагітністю в ситуаціях, коли не встигли виконати роботу вчасно.
Правило шосте
Якщо справді погано почуваєтесь — обов’язково беріть лікарняний. Ви більше втратите часу, працюючи не на повну силу, а потім виправляючи помилки, ніж якщо ви трохи побудете дома.
Правило сьоме
Обговоріть з начальником хоча б приблизну дату вашого повернення на роботу. За законом, ви можете перебувати у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. За цей час вас не можуть звільнити і зобов’язані прийняти назад, зберігши посаду і рівень доходу.


Газета "Місто"Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

607

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

461

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

247

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

240

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

225

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...