ДРУЗІ НЕ ВІРЯТЬ У САМОГУБСТВО ТОВАРИША

ДРУЗІ НЕ ВІРЯТЬ У САМОГУБСТВО ТОВАРИША

У Вінниці не вщухають розмови навколо смерті 20-річного студента, який 22 лютого випав з 14 поверху будинку на Келецькій, 61. Тіло хлопця під під’їздом знайшли того ж вечора.
— Експерти встановили, що усі факти вказують на самогубство, — повідомили у ВЗГ УМВС у Вінницькій області. – Тому підстав для порушення кримінальної справи нема.
Утім, друзі загиблого й досі відмовляються у це вірити. Дехто навіть упевнений, що того вечора юнак заходив у будинок не один. «Місто» поспілкувалося з друзями Володимира.
Юрій Любимов:
«Він захоплювався реп-культурою, хіп-хопом, писав пісні, любив танці і був життєрадісною людиною! У те, що сталося, не можу повірити. Єдине, що могло його на таке спонукати, — відсутність коханої людини. Він часто цим забивав собі голову і депресував. Обіцяв, що ми зустрінемось у новому році. І ми зустрілися. Шкода, що не в кафе, а на його похороні”.
Однокурсниця (побажала не називати себе):
«Он был очень веселым человеком, душой компании, прекрасным актёром (я всегда считала, что ему стоило бы поступить в театральное училище). Не поддерживаю версию самоубийства. Никто из его окружения, родных и близких, так не считает. У него было так много планов на жизнь и морально он был сильным человеком. Считаю, что его убили. Возможно, он оказался не в том месте и не в то время»
Анна Кушнір:
«Познайомилися у 2007 році, коли вступили у вуз. Він був завжди позитивною людиною, ніколи його не бачила у поганому настрої, але й ніколи не розповідав про свої проблеми. Востаннє бачилися в університеті на початку січня. Він спитав, як моє особисте життя, я відповіла, що добре, тоді я запитала, як у нього – відповів, що все нормально. Ми завжди будемо тебе пам’ятати! Ти назавжди залишишся у наших серцях, пам’яті і душі»
Ігор Крещенко:
«Знайомі були ще зі школи. Вова тривалий час був президентом школи №9. Захоплювався американським футболом і був одним із лідерів команди. У те, що він зробив це сам, я не вірю. У нього було багато планів на життя. У той день трапилось щось страшне...»
Знайома (побажала не називати себе):
«Это было не самоубийство, он тогда был не один на крыше... Почему милиция скрыла это? К тому же кто-то недавно заходил на его страницу «вКонтакте», и это странно, так как никто из родных и друзей не знает его логин и пароль... Кое-кто видел, что он входил в подъезд не один»
Денис, товариш:
«Вову знав дуже добре. Востаннє ми бачились в кінці січня. Вже тоді помітили різницю у настрої! На запитання «що сталося?», казав, що все добре! Можливо, це сталось через дівчину. Та все одно не хочемо у це вірити. І ми всі хотіли вам подякувати за те, що ви намагаєтеся дізнатися хоч щось!”
Андрій Поддубняк, товариш:
„Десь місяць тому Вова почав писати книжку і дуже хотів дати її почитати, як тільки допише… Якби я мав два мільйони, то один би точно поставив на те, що він ніколи не скоїть такого. А другий мільйон я б без вагань поставив на те, що якщо він щось надумав, то точно це зробить. Він ніколи не відступав і міг землю зубами рити, щоб досягнути своєї мети. Тією людиною, для якої він «вКонтакті» написав «Прости и прощай» може бути його близький друг, з яким він посварився (там була дурна історія). Але хлопці часто сваряться, розбивають один одному носи, а через півгодини вже весело грають у футбол і знову найкращі друзі. Я не розумію абсолютно нічого... У мене був лише один друг і той пішов у кращий світ. Це нереально велика втрата для мене і, я думаю, для кожного, хто його знав».
Редакція висловлює співчуття рідним і близьким Володимира Куделі.


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

93

Мінекоенерго інформує щодо рівня забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України: від Києва до ...

81

Cьогодні, 23 жовтня, "Вінницяобленерго" обіцяло відключити водоканал від електроенергії. Якщо у кранах вінничан вода є - значить два ...

78

Чиновник звернувся з листом до міністра внутрішніх справ, аби той дав оцінку діям своїх підлеглих Вінницький апеляційний суд рішенням ...

76

Тест-драйв показав, що у Замостя є свій публічний простір для яскравих подій   У суботу, 19 жовтня, у Вінниці відбувся незвичний захід - ...

75

Минулого тижня до стресу від погроз енергетиків залишити місто без води вінничанам додався ще один - погрози відключення помешкань від ...