У «Народній зірці» засвітилися 11 вінничан

У «Народній зірці» засвітилися 11 вінничан

Минулого тижня у Вінниці відбувся кастинг до телевізійного талант-шоу «Народна зірка». У середу, 16 лютого конкурсний відбір пройшов у Палаці дітей і юнацтва.
Дійство розпочалося о восьмій ранку і завершилося о 18.00. А тим часом сотні потенційних «зірок» у коридорах схвильовано чекали, коли їх покличуть заспівати.
Олена Івасик, колишня медсестра, після виступу помітно нервувала:
- Діти буквально виштовхали з дому, щоб я сюди прийшла, - каже вона. - У нас в роду завжди всі співали: і батьки, і дідусь с бабусею… Я ліричну пісню заспівала з кінця, оскільки початок не завжди показує кульмінаційні моменти. Я коли перед великою аудиторією виступаю на конкурсах, все нормально, а тут двоє членів журі – і мені страшно! Відчула легкий «мандраж».
Наталя Вуяга приїхала з гайсинського району, там вона працює у бібліотеці.
- Я усе серед своїх співала, а тут захотілося показатися на широкий загал. Журі з посмішкою зустріло, та все одно було трохи страшно, - зізналася дівчина.
Взуттєвий майстер Володимир Булега взяв з собою гітару: хотів зіграти й заспівати пісню «власного виробництва». Та інструментом користуватися не дозволили.
- Готувався під гітару виступити, але мені сказали співати акапельно, тому нічого не вийшло. Я співав і дивився у стелю, щоб не забути слова, - каже чоловік. – Про конкурс почув на роботі по радіо, зрозумів, що треба йти, бо інакше буду шкодувати! Якби потрапив у фінал, хотів би виступити разом з Пономарьовим. Ще Могилевська подобається, особливо пісня про весну – часто її вдома співаю. А своїх пісень маю вже зо два десятки... Головне для мене – участь. Я вже був у Києві на кастингу «Суперзірки». Влітку поїду на «Х-Фактор». Зупинятися не збираюся. Кожен раз це додає мені більше впевненості. 
Валерія Кляшторна, студентка училища культури і мистецтв, прийшла у вишиванці і з бандурою:
- Навіть якщо не дадуть зіграти – вона буде як реквізит, - каже дівчина. – Мені друг порадив прийти на конкурс. Подібні кастинги дають шанс прославитися, показати себе,  вокальні дані, подивитися на себе по телевізору… Я дуже хвилююся, щоб не збитися! Зате готувалася: вчила нові пісні, партії. Я лише раз була на «Караоке на майдані», але там мені дали яйця – тому Кондратюку привіт передаю!      
- А мені сказали, що їм «ксероксів» не треба, - посміхнувся один з учасників, не бажаючи назватися. – Та я не дуже засмутився – прийшов сюди заради розваги!
На участь у кастингу загалом зареєструвалися близько 300 вінничан. У другий тур вийшли 23 людини. Шанс виступити у Києві врешті отримали 11 «народних співаків».


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

650

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

563

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

461

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

450

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

434

Начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігоря Салецького відсторонили від посади ...