М”яка іграшка за 2 тис. грн., компакт-диски з Шопеном - за 3 500 грн.

Мода на благодійні аукціони докотилась до Вінниці. У театрі ім. Садовського 11 грудня пройшов благодійний вечір, кошти від якого перерахують на лікування дітей, хворих на рак. Тільки вхідний білет на захід коштував 80 грн., але вільних місць у залі не було, не залишись порожніми і ложі на другому поверсі. Як розповіли „МІСТУ” організатори заходу, білетів було продано більш ніж на 50 тис. грн. Ще 45 тис. грн. склали благодійні внески.
Серед присутніх на благодійному вечорі були не тільки лікарі. В залі можна було побачити і місцевих ВІП-персон: як чиновників, так і бізнесменів, прийшов і Владика Симеон.
А наскільки кому не шкода додатково допомогти хворим на рак дітям, можна було побачити під час благодійного аукціону. Галинка Крюк, яка з власного досвіду знає, що таке хвороба, на торги виставила створену власними руками м’яку іграшку-верблюда. Стартова ціна іграшки була усього 50 грн. Продано ж її було за 2 тис. грн. І купив іграшку Роман Мазур, Віце-Президент компанії «ТЕРРА ФУД» та керівник „Зеленої долини”.
Найдорожчий „лот” придбала Людмила Бушинська, директор торгового будинку «Галерея ИнтерШик». Вона купила  компакт-диски й альбом Фредеріка Шопена за 3 тис. 500 грн, які виставило на аукціон консульство Польщі.
А от керівники міста і області самі не торгувались. Здебільшого спостерігали за дійством. Щоправда, мер Вінниці Володимир Гройсман оголосив про те, що 13 грудня на рахунок лікарні буде перераховано 50 тис. грн.
Загалом, за один благодійний вечір у театрі вдалось зібрати близько 200 тис. грн. За словами головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Антонець, вона приємно вражена сумою. Бо цільових коштів саме для цього відділення лікарня немає.
– Якщо лікування проводиться вчасно, то як результат, можна спостерігати 78-92% одужання при злоякісних пухлинах та лейкимії, – пояснює Тетяна Антонець. – Зібрана  сума дасть змогу на два роки повністю провести лікування таких діток.
До слова, вінничани стають більш щедрими на благодійні пожертви. Торік під час подібного заходу вдалось зібрати 27 тис. грн.
   
Довідка „МІСТА”

Один курс хіміотерапії, який застосовується при злоякісних пухлинах та при деяких формах лейкемій, коштує близько 2,5 тис. грн. Таких курсів одній хворій дитині треба пройти 3-5, іноді 7.


Анна МЕЛЬНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

83

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

77

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

73

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

72

Цього епідемічного сезону прогнозують поширення наступних штамів вірусів грипу: як A (Brisbane, H1N1), A (Kansas, H3N2); вірус, подібний до B (Соlorado) і B ...

70

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...