Як захищались від захисника, що напав на Прозорий офіс

Зазначимо відразу: непросто було захиститись від захисника не кому-небудь, а представникам силових органів - Нацгвардії та поліції!
Як розповідають матеріали кримінального провадження, розглянутого Вінницьким міським судом, головний герой нашої оповіді - учасник бойових дій Герасим П'янкін (анкетні дані змінено), а отже, як ви розумієте, захисник Вітчизни. Історія мовчить про те, скільки сорокаградусної влив у себе Герасим увечері 29 травня цього року, однак можемо впевнено стверджувати: достатньо, аби з захисника перетворитися на нападника.
Обрав він для свого нападу не що-небудь, а адміністративне приміщення - Прозорий офіс на проспекті Космонавтів. І хоч у згаданого владного підрозділу, який постійний відкритий для громадян, робочий час уже закінчився, це не спинило П'янкіна. Чоловік підійшов і почав сильно стукати в скляні двері, домагаючись, щоб йому відімкнули.
Двоє військовиків Нацгвардії, які всередині несли службу по охороні об'єкта, пояснили йому, що офіс не працює. Але він застукав ще сильніше! Нацгвардійці мали всі підстави побоюватись, що агресивний нападник розіб'є скло, тому вирішили відчинити двері й заспокоїти п'яного.
Однак той, щойно увірвавшись до приміщення, першим ділом пригрозив замінувати Прозорий офіс, відтак намагався роззброїти одного з нацгвардійців, витягши з його кобури пістолет. Ясна річ, військовик не поступився п'яним домаганням і пістолет не віддав.
У цю хвилину в інцидент вступив лейтенант поліції, який теж ніс тут службу в наряді, і зажадав від П'янкіна, щоб той припинив порушувати громадський порядок. У відповідь Герасим напав на поліцейського й намагався збити з ніг. Проте правоохоронець був міцної статури, ширший в плечах і вищий від нападника, тому П'янкіну побороти його не вдалось.
Звісно, троє могли б швидко укоськати п'яного захисника. Проте вони вирішили не роздувати конфлікт ще більше, а викликали підмогу. Через лічені хвилини прибула патрульна машина поліції, відтак Герасиму нічого іншого не залишалось, як здатися на милість переможців.
Останню крапку в справі поставив суд. П'янкіна засуджено за статтею 342 КК України "Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві" до двох років обмеження волі з річним іспитовим терміном.
Погодьтесь, не найкращий приклад для трьох неповнолітніх дітей нашого "героя".
 


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

529

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

398

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

203

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

203

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

191

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...