Вінниччанин Володимир Рудий та Світлана Юркевич з Вінниччини стали лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»

Вінниччанин Володимир Рудий та Світлана Юркевич з Вінниччини стали лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»

Вінниччани Володимир Рудий та Світлана Юркевич стали лауреатами Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року», повідомляють в ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

 19-річна Світлана Юркевич із села Великий Чернятин Калинівського району врятувала 6-річного хлопчика Віталія, який впав у ставок із металевої перекладини. Інцидент стався 25 червня 2019 року .

- Я два рази пірнула, однак не знайшла хлопчика. Потім спитала в хлопців, де він. Вони відповіли: «Там». А де – не зрозуміло. Я ще раз пірнула, зачепила його ногою, - розповідає Світлана, - як тільки почала його діставати, в нього очі були дуже вирячені і лилася вода з рота. Я не могла з ним одразу вилізти зі ставка по сходах, бо вони були слизькі й в болоті. Тому я його поклала собі на коліно, давила на спину і хлопчик почав кашляти водою, а потім вже почав дихати.

За словами помічниці начальника головного управління із зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Вінницькій області,  Юлії Каменюк на номінацію до Києва поїде ще один вінниччанин. Це Володимир Рудий, який врятував 4-річного хлопчика з води у відпочивальному комплексі «Лани». Це сталося третього липня 2019 року.

- Лауреатів будуть нагороджувати відзнакою «Герой-рятувальник року» під час урочистого святкування Дня рятувальника, - коментує Юлія Каменюк.

Організатором даної акції є Державна служба України з надзвичайних ситуацій.За мету рятувальники поставили перед собою привернути увагу до пересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей та майна в надзвичайних ситуаціях.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

61

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

61

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

59

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

58

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...

57

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...