Miloan: лояльні умови та акції серпня

Miloan: лояльні умови та акції серпня

 

На сьогодні на фінансовому ринку України спостерігається досить жорстка конкуренція між організаціями, що надають послуги кредитування. Згідно зі статистичними даними, більше половини населення користується позиками. Деякі громадян виплачують одразу кілька кредитів.

Як пояснюють експерти, така тенденція обумовлена низьким рівнем доходів пересічних українців порівняно з постійно зростаючими цінами на основні товари та послуги. Крім того, люди все більше прагнуть поліпшувати якість свого життя. Сучасний ремонт житла, дорога побутова техніка, одяг, подорожі, святкування важливих подій — все це зараз можна дозволити собі в борг.

Кредити стали настільки доступними, що іноді значно зручніше користуватись ними, ніж позичати у друзів чи родичів. Багато компаній спростили умови видачі та погашення зобов’язань, а також регулярно використовують привабливі пропозиції. Серед них себе особливо зарекомендувала мікрофінансова організація Miloan, яка обігнала за рівнем популярності деякі імениті банки. У чому ж полягає особливість цієї компанії та які умови кредитування вона пропонує?

Переваги Miloan

ТОВ «Мілоан» — це порівняно молода мікрофінансова компанія. В Україні вона розпочала діяльність в листопаді 2016 року, а зараз займає перші позиції в рейтингах найкращих кредиторів. МФО постійно розвивається та вдосконалює якість своїх послуг, про що свідчать численні позитивні відгуки на різних інтернет-ресурсах. Організація зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер не тільки для українських, але й для польських споживачів.

Miloan пропонує оформити позики від 500 до 15000 грн. на банківську карту в режимі онлайн. Сервіс максимально простий і зручний для користувачів будь-якого рівня підготовки.

Серед основних переваг організації можна виділити наступні:

  • висока швидкість прийняття рішення про видачу коштів;
  • оформлення позики вимагає мінімум документів (паспорт та ІПН);
  • дострокове погашення боргу не супроводжується комісіями;
  • можливість пролонгації договору на 3, 7 або 15 днів, якщо клієнт не може своєчасно сплатити заборгованість.

Користуватися послугами Miloan можуть безробітні, пенсіонери, студенти, жінки в декреті та навіть особи з негативною кредитною історією. Остання категорія споживачів має шанс поліпшити свій рейтинг, для цього їм потрібно лиш вчасно вносити платежі за зобов'язаннями.

Компанія не вимагає від позичальників надавати заставу, поручительство третіх осіб та документи, що підтверджують платоспроможність. Також Miloan не примушує клієнтів чекати та стояти у чергах, тож отримати кредит за 5 хвилин цілком реально. Лояльність та орієнтованість на потреби клієнтів — головні достоїнства організації, що виділяють її серед сотень конкурентів на ринку України.

Акції та спеціальні пропозиції

Miloan регулярно впроваджує інноваційні кредитні продукти, дарує клієнтам приємні бонуси та проводить розіграші цінних призів. Постійні позичальники регулярно стежать за оновленням відповідної інформації на сайті онлайн-сервісу. В серпні новим та діючим клієнтам МФО надала одразу декілька цікавих пропозицій.

Акція «Тигруни»

Споживачі, які оформили кредит в період дії спецпропозиції, автоматично стають учасниками розіграшу цінного призу — путівки до Німеччини на два дні. Переможці мають нагоду побачити на власні очі Берлінську стіну, Бранденбурзькі ворота, відвідати Рейхстаг та знаменитий Берлінський зоопарк. Вони також зможуть сфотографуватися або навіть погладити смугастих тигрів та їх малят.

Крім того, десятьом щасливцям компанія підготувала подарунок — 0% на наступну позику.

Промокоди

Miloan на постійній основі здійснює розсилку своїм клієнтам спеціальних кодів на честь великих свят та індивідуальних подій. Їх можна знайти у соцмережах, ЗМІ чи отримати на електронну пошту. Унікальні набори символів дозволяють знизити розмір процентної ставки, збільшити ліміт або термін позики.

Акція «Перший кредит під 0%»

Ця пропозиція призначена для нових позичальників. Вони мають можливість отримати кредит онлайн на картку до 12000 грн. на термін до 30 днів під 0%. Все, що для цього необхідно — зареєструватися на сайті, заповнити коротку анкету та пройти процедуру верифікації банківської карти. Менеджери сервісу можуть зателефонувати для уточнення деталей або інформування користувача по його запиту. За умови схвалення необхідна сума коштів надійде на рахунок споживача вже за 10 хвилин.

МФО завжди йде на зустріч кожній людині, яка потребує фінансової підтримки. Незалежно від соціального статусу та рівня доходів будь-який повнолітній українець може розраховувати на відмінне та оперативне вирішення своїх матеріальних потреб.

Miloan — це надійний та лояльний партнер, європейська якість обслуговування і завжди вигідні позики!

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

83

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

76

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

71

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

69

Цього епідемічного сезону прогнозують поширення наступних штамів вірусів грипу: як A (Brisbane, H1N1), A (Kansas, H3N2); вірус, подібний до B (Соlorado) і B ...

69

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...