Чоловік врятував у басейні 4-річного хлопчика

Чоловік врятував у басейні 4-річного хлопчика

ВРЗ. Володимира Рудого будуть номінувати на отримання відзнаки «Герой-рятувальник року»


4-річний хлопчик ледь не втопився в басейні комплексу відпочинку, що неподалік Вінниці. Це сталося третього липня в селі Бохоники. Глибина басейну для дорослих, в якому плавала дитина, - близько 2,5 метрів.
Витягнув дитину з води відпочивальник Володимир Рудий. Чоловік також надав першу допомогу, робив закритий масаж серця малюку. І лише коли той прийшов до тями і заплакав - як зізнається Володимир, йому самому стало легше. 
Володимира Рудого рятувальники будуть номінувати на отримання відзнаки у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року». За словами помічниці начальника ГУ із зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Вінницькій області Юлії Каменюк, чоловіка, який врятував дитину, нагороджуватимуть навесні наступного року.
Адміністраторка відпочинкового комплексу Анна Редя розповіла «Місту», що хлопчик був без нагляду й сам прийшов плавати у басейні. Каже, його родина відпочивала з компанією в закритій альтанці, яка розташована далеко від басейну, вони святкували день народження.   
- Мама малого була в альтанці. А хлопчик сам прийшов до басейну, без надувних нарукавників та кола. Коли вже дитину витягнули з води, піднявся гвалт. Тоді заметушилася його тітка, - розповіла адміністраторка.

Вона також додала, що екстрену медичну допомогу довелося викликати тричі. 

- Востаннє, коли я телефонувала на 103, не стрималася й почала кричати на диспетчера. Приблизно через хвилин 15 приїхали медики, - каже Анна. 

За її словами, у їх центрі сімейного відпочинку того дня не було на робочому місці працівника, який відповідає за безпеку на воді. Утім додає, що за життя та здоров’я дітей мають відповідати їхні батьки, а не сторонні люди. 
Зі свого боку правоохоронці мають провести бесіду з мамою хлопчика, бо є така стаття - невиконання батьківських обов"язків. Але це буде уже тоді, коли дитину випишуть з лікарні.  
 

 


Діана КолногузоваКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

662

Із 20 по 22 вересня на Вінниччині триватиме Всеукраїнський Конгрес сімей. Його організовують Рада церков та Рада національно-культурних ...

396

Рішенням Томашпільського районного суду Вінницької області у червні задоволено позовну заяву керівника Могилів-Подільської місцевої ...

244

Гучну заяву сьогодні у Києві зробили представники Вінницької обласної громадської організації "Батьківщина молода". Вони закликали ...

243

Завтра у Вінниці представлять нового голову обласної державної адміністрації. Відповідна інформація міститься на сайті Вінницької ...

242

Усі приміщення і прилеглу територію двох вінницьких університетів, про замінування яких зранку повідомили поліцію, уже обстежено. - ...