Більше 5000 дітей проводять час у пришкільних таборах

Більше 5000 дітей проводять час у пришкільних таборах

Для активного відпочинку і цікавих канікул з користю у місті цього року організували 29 таборів при навчальних закладах. В основному їх відвідують учні з другого по шостий класи – загалом 5200 дітей.

Діти в таборі весь день, для них передбачене дворазове харчування. А ще - конкурси, змагання, квести, екскурсії, спілкування з волонтерами, відвідування кіно, аквапарку, дитячих розважальних центрів. На всі ці заходи міська рада виділила з бюджету 3 млн. 656 тис. грн. На 250 тисяч гривень більше, ніж минулого року.  

- Серед цьогорічних табірних новинок – Літня дебатна школа для старшокласників, де дітей навчають критично мислити, шукати інформацію, відстоювати свою думку, бути лідерами. Вона працює на базі 26 школи. У школі № 1 і № 25 організовані мовні табори. 36 дітей-переможців олімпіад, пройдуть оздоровлення на базі «Колос», - розповідає директор Департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Колтунова Поліна із школи № 10 вже третій рік відвідує літній пришкільний табір. Каже, що прийде сюди і наступного року:

- Мені тут дуже подобається. В таборі ми щодня з дев’ятої ранку і до п’ятої вечора. Ходимо на різні екскурсії, тут дуже цікаво. Найбільше запам’яталося, як плавали в аквапарку, - говорить Поліна.

Другокласник Ярослав Рибаченко у таборі вперше:

- Тут цікаво, а ще дуже подобається, що можна з друзями побігати, - каже хлопчик.  

За словами міського голови Сергія Моргунова, такі табори у Вінниці практикуються десятиліттями. А в останні роки вони стали діяти з абсолютно новим, сучасним підходом.

- Якщо у 2015 році у Вінниці було тільки 16 таких таборів, які відвідували 2400 дітей, то зараз маємо дуже позитивну динаміку. Щороку додаємо все більше ресурсів для їх утримання. Табори дозволяють належним чином організувати і розподілити час влітку, поєднати відпочинок і навчання. Дітям дуже цікаво скрізь бувати, особливо з однолітками, але не у всіх батьків є на це час і можливість, - говорить Сергій Моргунов.  

Для дітей-сиріт, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, чиї батьки загинули у зоні АТО, організували відпочинок на морі у Скадовську.
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

327

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

199

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

147

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

145

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

135

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...