Урок із зірковими легкоатлетами

Урок із зірковими легкоатлетами

11 травня у Вінницькій школі № 10 провели олімпійську розминку "Du like olimpians" ("Роби, як олімпійці"). Захід пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області.
Спочатку вінницькі олімпійці-легкоатлети Михайло Книш і Олена Колесниченко розповіли другокласникам про свої досягнення та олімпійські цінності. 
Олена виступала на перших юнацьких Олімпійських іграх-2010 у Сінгапурі та Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Вона є майстринею бігу на 400 метрів із бар`єрами. 

- Я маю шанси потрапити й на наступну Олімпіаду 2020 року у Токіо (Японія). Відбір на неї починається вже зараз. Олімпійський норматив реально виконати на чемпіонаті України, що відбудеться у наступному році, - розповіла Олена Колесниченко. 

Її тренер та колишній спринтер Михайло Книш брав участь у Олімпійських іграх-2008 у Пекіні (Китай) і Олімпіаді-2004 в Афінах (Греція). 

- Передавати досвід дітям є дуже важливим. Адже про деякі речі в книжках не пишуть. Якщо хоча б одна-дві дитини із тих, з ким ми сьогодні спілкуємося, стануть сильними спортсменами, це буде чудово, - підкреслив Михайло Книш. 

Олена Колесниченко провела олімпійську зарядку просто неба. Вона показувала дітям 10-хвилинний комплекс, що є власною професійною розминкою. Вінничанка використовувала її і перед виступом на Олімпіаді. 

- Сенс цих вправ у розігріві м'язів перед основною тренувальною роботою. Це різні види стрибків на місці, розтягування тощо. Така розминка дає тонус на весь день, - каже Олена Колесниченко.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1115

В оновленому сквері на вулиці Миколи Оводова 16 травня урочисто відкрили пам’ятну гранітну колону на честь набутого Вінницею у 1640 році ...

635

Військова прокуратура затримала «шантажиста» санаторію для атовців на Вінниччині, який вимагав 264 тисячі гривень хабара. Про це ...

534

В актовій залі Бершадського відділу поліції 14 травня для керівного та інспекторського складу підрозділів превенції, секторів ...

410

Як говорити з дітьми про наркотики - знає харків’янка Марина Грибанова, відома на всю Україну завдяки унікальним лекціям          Якщо у ...

305

Постановка «Історії у стилі танго» - це суцільна концентрація пристрасті і краси! А враховуючи, що дивовижний сучасний балет буде ...