Урок із зірковими легкоатлетами

Урок із зірковими легкоатлетами

11 травня у Вінницькій школі № 10 провели олімпійську розминку "Du like olimpians" ("Роби, як олімпійці"). Захід пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області.
Спочатку вінницькі олімпійці-легкоатлети Михайло Книш і Олена Колесниченко розповіли другокласникам про свої досягнення та олімпійські цінності. 
Олена виступала на перших юнацьких Олімпійських іграх-2010 у Сінгапурі та Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Вона є майстринею бігу на 400 метрів із бар`єрами. 

- Я маю шанси потрапити й на наступну Олімпіаду 2020 року у Токіо (Японія). Відбір на неї починається вже зараз. Олімпійський норматив реально виконати на чемпіонаті України, що відбудеться у наступному році, - розповіла Олена Колесниченко. 

Її тренер та колишній спринтер Михайло Книш брав участь у Олімпійських іграх-2008 у Пекіні (Китай) і Олімпіаді-2004 в Афінах (Греція). 

- Передавати досвід дітям є дуже важливим. Адже про деякі речі в книжках не пишуть. Якщо хоча б одна-дві дитини із тих, з ким ми сьогодні спілкуємося, стануть сильними спортсменами, це буде чудово, - підкреслив Михайло Книш. 

Олена Колесниченко провела олімпійську зарядку просто неба. Вона показувала дітям 10-хвилинний комплекс, що є власною професійною розминкою. Вінничанка використовувала її і перед виступом на Олімпіаді. 

- Сенс цих вправ у розігріві м'язів перед основною тренувальною роботою. Це різні види стрибків на місці, розтягування тощо. Така розминка дає тонус на весь день, - каже Олена Колесниченко.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

23

Громадськості запропонували обговорити варіант забудови набережної від Староміського мосту до "Спартака" Громадські слухання з ...

23

11 липня "Нива" на Київщині зіграла контрольний поєдинок проти "Діназа" (Вишгород). Цей клуб є суперником нашої команди у новому сезоні ...

21

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

20

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...

19

Які оцінки вже поставили вінничани і який заклад - у лідерах У вінницьких міських медичних закладах первинного рівня запрацювала ...