У дітей в моді костюми тигрів і принцес

У фойє «Театрального ательє», найбільшого у Вінниці прокату костюмів, не проштовхнутися. Скоро Новий рік і відповідно новорічні ранки у дитсадках та школах.
— Найпопулярнішим костюмом, зазвичай, — говорить директор ательє Катерина Селезньова, — є образ тварини-покровителя наступного року. Зараз нарозхват йдуть тигри.
Усього в ательє більше 700 костюмів, прокат коштує від 35 гривень за день. Пані Селезньова бачить, що послуги ательє перед Новим роком однаково популярні як серед дітей, так і серед дорослих. Для останніх новий образ – непоганий привід відірватися на корпоративах. Нещодавно приходили співробітники однієї поважної фірми на чолі з директором обирати костюми індіанців. Серед найоригінальніших костюмів працівники ательє згадують чоловічій костюм корови з величезним вим’ям.
— Тоді зустрічали рік Бика, — розповідає пані Селезньова, — і вінничанин, що орендував цю „корову”, взяв перший приз на корпоративній вечірці.
До речі, чоловіки, кажуть, більші приколісти: частенько наряджаються циганками та снігурочками.
 Прокатом новорічних костюмів підробляють і весільні салони. У салоні „Вінея” прокат коштує від 40 гривень.
Підлітки прагнуть одягатися у вечірні вбрання. Для дітей молодшого віку шукають костюми звіряток. Старші хлопчики готові рятувати світ в образі Спайдермена чи Бетмена. А от мами дівчаток беруть костюми принцес.
Як найоригінальніше прохання, у салоні пригадали пошуки костюма „двері”. „Ви можете уявити собі костюм „дверей”? – розводили руками продавці. Але те, що дорослі уявити не можуть, для дітей з їх неупередженим мисленням елементарно.
У Вінниці є вже чимало пунктів карнавальних костюмів для дітей, а на Центральному ринку в прокат дають навіть новорічні плаття за половину вартості.
Але частіше дитячі костюми обираються відповідно до ролі, яку дитина гратиме у новорічній постановці, їх рідко питають, ким вони бажають бути.
„Місто” вирішило виправити цю несправедливість і з питанням „А ким ти бажаєш бути на Новий рік?” ми пішли у 1-Д клас Вінницької СШ №18.
Виявилось, що дівчатка бачать себе в образі принцеси з варіаціями: Східна красуня, Русалонька, Попелюшка, Білосніжка, лялька Барбі. Головний критерій — „Вона гарна!”
Хлопчики міркують по-іншому. „Артемон, тому що вірний і розумний”. „Черепаха з казки „Заєць та Черепаха”, тому що завжди перемагає”. „Хочу бути зайцем, тому що цей костюм у мене вже є”. „Дідом Морозом, тому що він має всі подарунки”. А Діма хоче бути Умивальником, тобто Мийдодиром. „Він великий і чистий” – пояснив. Від себе додамо, що ще й „...умивальників начальник і мочалок командир”. А ви кажете, діти…


Таїса ОЛІЙНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

200

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

144

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

127

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

125

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

120

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...