У Вінниці запрошують на презентацію-ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

             
17 квітня у Вінниці Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить для представників малого та середнього бізнесу та органів місцевої влади тренінг (навчання): «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».
Сучасний світ вимагає більш ефективних методів ведення бізнесу. Для того, щоб організувати будь-яке виробництво товарів, надання послуг, виконання робіт або розширити масштаби вже розпочатої справи потрібні певні витрати. Дістати у своє розпорядження нові робочі машини, обладнання можна двома способами - придбати чи взяти в оренду. Придбання тих чи інших потужностей можливе тільки тоді, коли покупець має достатні власні кошти або одержить довгостроковий кредит у банку. Більшість суб'єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит. Причина  - відсутність  застави, та дуже жорсткі умови кредитування банками. 
Одним із найбільш ефективним і гнучким інструментом для підприємців стає лізинг. Він надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, закуповувати обладнання, машини, основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.
 В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. За оцінками Німецької консалтингової групи в Україні дефіцит фінансування малого та середнього бізнесу становить 9.3 млрд євро.
Власне, лізинг особливо добре забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу, адже став надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій. Лізинг – залишається вкрай популярним інструментом фінансування в розвинених країнах. Наприклад, 43% малого та середнього бізнесу фінансують бізнес через лізинг в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.
Тож на тренінгу фахівці розкажуть: 
- Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
- Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
- Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу. Оподаткування.
- Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?
- Як обрати надійну лізингову компанію?
 Паралельно із лекціями та презентаціями буде проходити «Ярмарка лізингових продуктів». На ярмарку будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1223

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

406

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

218

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

216

  ...