Щоб молодь не виїжджала за кордон у Вінниці організували «Бізнес-учебку»

Щоб молодь не виїжджала за кордон у Вінниці організували «Бізнес-учебку»

Замість «зубрьожки» на парах – моделювання реальних ситуацій у бізнесі. Замість надмірної вразливості – покращення власних слабких місць. Саме для того, аби вчорашні студенти на першому робочу місці не отримали емоційного шоку, у Вінниці організували ряд тренінгів, створивши навчальний проект «Вusiness-учебка». 

- Хочемо залучити молодь до економічних процесів, аби ті, хто має потенціал, не виїжджали із країни. Система освіти, на жаль, обмежується завчанням предметів, а для роботи на підприємствах цього недостатньо. Знання, здобуті у навчанні, не пов’язують із сучасністю і новітніми технологіями – все лиш оглядово. А бізнес сьогодні потребує софт-скілу, який допоможе бути особистістю, - говорить організатор проекту і виконавчий директор спілки підприємців «Стіна» Олександр Сологуб.   

У стартовому навчальному заході, який відбувся 1 квітня, взяли участь 29 студентів із різних вузів. Бажаючих після оголошення набору на навчання виявилось значно більше, ніж очікувалося. Загалом тренери у подальшому планують працювати з 50-ма учасниками, яких поділять на групи. 
Протягом квітня-травня відбудеться ще п’ять тренінгів, у т.ч. й практичні заняття. Потім учасникам дадуть місяць, щоб освоїтися у компаніях, де вони матимуть практику. Проект наразі підтримали чотири вінницьких підприємства: «Kness», Медіакорпорація «Ria», «It-Вінниця» і «Миронівський хлібопродукт».
За підсумками, учасники проекту зможуть представити власні бізнес-ідеї для розвитку бізнесу. За кращі із них на підприємствах обіцяють фінансову підтримку.
Перший тренінг був на тему «Технології управління емоційним інтелектом». Експерти зауважують, що сьогодні це особливо актуально.    

- У кожного працівника є слабкі місця, тому ми допомагаємо людям вдосконалюватися. Зараз усе суспільство невротизоване – через війну, політику. Дуже важливо уміти володіти емоціями, адже якщо ти не вмієш працювати із людьми – бізнесу не побудуєш, - переконаний бізнес-тренер, голова ГО «Асоціація «Варта» Геннадій Чепурний. 

На тому, що саме у молодь сьогодні потрібно робити вклад, наголошує  керівник управлінської компанії «Ювас» Сергій Герич.

- І один з цих напрямків – сприяння розвитку молодіжного підприємництва, конкурси, тренінги. Перед тим, як влаштуватися на роботу, молода людина уже має власне уявлення, що «добре», а що «погано», і з цими знаннями приходить у компанію. А там – емоційний шок, бо ж в інституті іншому навчали. Тим паче, для більшості підприємств хаос і безлад є нормою, процеси будуються на владі. Саме тому ми хочемо показати учасникам тренінгу сучасну систему управління, підготувати їх до ймовірних складнощів, показати, що насправді не все так погано, - підсумовує Сергій Герич. 

Участь у програмі безкоштовна, витрати беруть на себе організатори проекту. Він відбувається за підтримки Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації. 


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

423

Ця подія, хоч і не для широкого загалу, але стала резонансною для міста. На кількаденну зустріч у Вінниці зібралися музиканти, яких ...

407

Проект "Поліцейський офіцер громади" має охопити всі регіони держави: близько 30 тисяч населених пунктів, де мешкає майже 28 мільйонів ...

374

З'їзд партії "Українська стратегія Гройсмана", який пройшов у Києві 7 червня, став очікуваною політичною подією. Екс-мер Вінниці, а нині ...

342

13 червня у Вінниці відкриється літературно-мистецький фестиваль «Острів Європа». На 10-ти різних відкритих локаціях відбуватимуться ...

328

Прокуратура Вінницької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ...