Щоб молодь не виїжджала за кордон у Вінниці організували «Бізнес-учебку»

Щоб молодь не виїжджала за кордон у Вінниці організували «Бізнес-учебку»

Замість «зубрьожки» на парах – моделювання реальних ситуацій у бізнесі. Замість надмірної вразливості – покращення власних слабких місць. Саме для того, аби вчорашні студенти на першому робочу місці не отримали емоційного шоку, у Вінниці організували ряд тренінгів, створивши навчальний проект «Вusiness-учебка». 

- Хочемо залучити молодь до економічних процесів, аби ті, хто має потенціал, не виїжджали із країни. Система освіти, на жаль, обмежується завчанням предметів, а для роботи на підприємствах цього недостатньо. Знання, здобуті у навчанні, не пов’язують із сучасністю і новітніми технологіями – все лиш оглядово. А бізнес сьогодні потребує софт-скілу, який допоможе бути особистістю, - говорить організатор проекту і виконавчий директор спілки підприємців «Стіна» Олександр Сологуб.   

У стартовому навчальному заході, який відбувся 1 квітня, взяли участь 29 студентів із різних вузів. Бажаючих після оголошення набору на навчання виявилось значно більше, ніж очікувалося. Загалом тренери у подальшому планують працювати з 50-ма учасниками, яких поділять на групи. 
Протягом квітня-травня відбудеться ще п’ять тренінгів, у т.ч. й практичні заняття. Потім учасникам дадуть місяць, щоб освоїтися у компаніях, де вони матимуть практику. Проект наразі підтримали чотири вінницьких підприємства: «Kness», Медіакорпорація «Ria», «It-Вінниця» і «Миронівський хлібопродукт».
За підсумками, учасники проекту зможуть представити власні бізнес-ідеї для розвитку бізнесу. За кращі із них на підприємствах обіцяють фінансову підтримку.
Перший тренінг був на тему «Технології управління емоційним інтелектом». Експерти зауважують, що сьогодні це особливо актуально.    

- У кожного працівника є слабкі місця, тому ми допомагаємо людям вдосконалюватися. Зараз усе суспільство невротизоване – через війну, політику. Дуже важливо уміти володіти емоціями, адже якщо ти не вмієш працювати із людьми – бізнесу не побудуєш, - переконаний бізнес-тренер, голова ГО «Асоціація «Варта» Геннадій Чепурний. 

На тому, що саме у молодь сьогодні потрібно робити вклад, наголошує  керівник управлінської компанії «Ювас» Сергій Герич.

- І один з цих напрямків – сприяння розвитку молодіжного підприємництва, конкурси, тренінги. Перед тим, як влаштуватися на роботу, молода людина уже має власне уявлення, що «добре», а що «погано», і з цими знаннями приходить у компанію. А там – емоційний шок, бо ж в інституті іншому навчали. Тим паче, для більшості підприємств хаос і безлад є нормою, процеси будуються на владі. Саме тому ми хочемо показати учасникам тренінгу сучасну систему управління, підготувати їх до ймовірних складнощів, показати, що насправді не все так погано, - підсумовує Сергій Герич. 

Участь у програмі безкоштовна, витрати беруть на себе організатори проекту. Він відбувається за підтримки Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації. 


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

469

Сьогодні основні напрямки розвитку людського суспільства визначають інформаційні технології. Стрімко розвивається робототехніка, ...

355

Вінниччина запрошує усю Україну на ІІІ міжнародний open air фестиваль Operafest Tulchyn, який з 4 по 9 червня пройде на території «Подільського ...

252

У Вінниці посилено патрулі, а поліція розшукує чоловіка, який коле жінок невідомим предметом. У поліції повідомляють про чотири ...

183

Через скарги населення на газ, який горить то жовтим, то червоним, провели аналіз блакитного палива. Своєрідний флеш-моб із забору й ...

170

Щоб допомогти батькам виплачувати аліменти - їм навіть знайдуть роботу У Вінницькій області в рамках дії пакету законів "Чужих дітей на...