Меморіал Марії Гавриш

Меморіал Марії Гавриш

У Вінниці провели меморіал чемпіонки і рекордсменки СРСР, учасниці Олімпійських ігор Марії Гавриш. Змагання проходили у басейні Палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної. 
Стартував 141 спортсмен із 10 команд. Вінницю представляли збірні ВМПДЮ і СК "Маяк". Їм протистояли плавці із Чернівців, Івано-Франківська, Калуша, Житомира, Тернополя, Хмельницького, Києва і Козятина. Серед учасників були призери чемпіонатів України. 
Відкрили меморіал заступник директора ВМПДЮ Наталя Підлісна і дворазовий срібний олімпійський призер із плавання, голова обласного відділення НОКУ Павло Хникін. 

- На прикладі Марії Гавриш можна навчати молоде покоління плавців. Тому пам'ять про неї необхідно зберігати, - каже Павло Хникін. - У часи Марії Гавриш не було особливих умов для занять. Нерідко тренувалися не у басейнах, а річках і озерах. Водночас наші плавці доходили до фіналів Олімпійських ігор! 

Командного заліку на турнірі не передбачали. Багато нагород здобули вінничани, представники Хмельницької і Тернопільської областей. Загалом вручили 45 комплектів медалей. Вони розігрувалися у трьох вікових категоріях: 2001-2002 р.н., 2003-2004 р.н., 2005 р.н. і молодші. Призери отримали грамоти і медалі. 
Окремо призами нагороджувалися найсильніші плавці на 200-метрівці брасом. Це була основна дистанція Марії Гавриш! 
Цінними подарунками відзначили спортсменів, які продемонстрували найвищі результати. Це Віктор Хникін (Вінниця), який переміг на 100-метрівках кролем і на спині. І Діана Марія Протоковська (Тернопіль), якій не було рівних на дистанції 50 метрів на спині. 
Престижну естафету (по 2 юнаки і дівчини) кролем виграла команда Вінницького палацу дітей та юнацтва, а комбіновану - збірна Хмельницького. 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1224

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

406

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

218

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

216

  ...