"Серце поділля" - у фіналі!

За золото побореться зы львывськими "Кажанами"

Завершилася півфінальна серія чемпіонату України з волейболу (суперліга) серед чоловіків. До трьох перемог грали "МХП-Вінниця" (Тростянець) і "Серце Поділля" (Вінниця). 
У місті над Бугом "сердечка" двічі здолали своїх опонентів. "МХП-Вінниця" збиралося взяти реванш у Тростянці. 

Психологічна перевага "сердечок" 

Видряпавши на характері загальну перемогу на тай-брейку у другому матчі, "сердечка" отримали певну психологічну перевагу та спробували втілити її в успіх у поєдинку в гостях. І це їм певною мірою вдалося. 
Принаймні у перших двох партіях вони помилялися менше опонентів, що, у сукупності зі звичною бомбардирською націленістю Володимира Сидоренка і Андрія Горбенка, призвело до позитивного результату. Вагому роль також відіграли досвід граючого тренера Івана Слинчука та розважливі дії під сіткою Олександра Терещука.

Лідер на лавці

Але команда із Тростянця не була би схожою на саму себе, якби не спробувала кардинально переламати розвиток подій на майданчику. І спробувала. І переламала! Наставник Васіф Талібов віднайшов у собі мужність піти на непопулярний, але, як згодом виявилося, продуктивний крок - із початку третього сету він посадив на лавочку зв'язуючого збірної України Владислава Діденка, котрий не знаходив спільної мови із партнерами. Водночас удався до кількох замін і тактичних перебудов. І вони спрацювали! Рахунок за партіями став рівним - 2:2..

 Вирішальний тай-брейк

Та, запеклої боротьби на тай-брейку не вийшло. Підопічні Валерія Копилова теж вчасно зробили певні корективи у власних діях і одразу ж вирвалися вперед - 2:0, 4:1, 9:4... Гра у тростянчан відверто "розвалилася". У цей момент Васіф Талібов узяв тайм-аут, але рятівним він не став. "Сердечка" здобули ще п'ять очок поспіль і, зрештою, довели рахунок до розгромного. Отже, 3:2 за партіями і 3:0 в серії. 
Попереду нас очікує інтригуючий фінал: "Барком-Кажани" (Львів) - "Серце Поділля". Та й двобій за бронзові нагороди "Юракадемія" (Харків) - "МХП-Вінниця" викликає не менший інтерес.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1218

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

404

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

216

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...