Все, що погано лежить… … А також п'ється, їсться та куриться!

Герой нашого матеріалу вінничанин Никодим Гермесов (анкетні дані змінено) від своїх кримінальних колег чимось принципово не відрізнявся. Як і вони, міг похвалитися вже трьома судимостями, як і вони, полюбляв заглянути в супермаркети і… не розрахуватись на виході за товар.
Але мав також деякі відмінності. По-перше, добре бігав, по-друге - увагу звертав насамперед на ті товари, які "підігрівають" настрій.
Скажімо, перший епізод у судовій справі, нещодавно розглянутій Вінницьким міським судом, вказує на любов Никодима до кави. Принаймні, упаковку саме цього духмяного і збудливого напою він спіонерив із супермаркету "Грош Експрес 15", що на вулиці Лялі Ратушної. Схема крадіжки украй проста: непомітно потяг з полиці, непомітно сховав під куртку, непомітно прошмигнув мимо каси.
Другий епізод стався приблизно через півроку в тому ж торговельному підприємстві. Цього разу Гермесов поцупив пляшечку горілки "Шабо" за 52 гривні і закуску та пройшов мимо касира. Як зазначається в матеріалах справи, злодій привласнив "грудинку, окорок та баструм" загалом на 349 гривень.
При виході з магазину "покупця" зупинили охоронці і сказали, що всі його дії зафіксовано камерою відеоспостереження. Ось тут Гермесову і знадобилось уміння бігати - до ніг наче приробили крильця, як у бога Гермеса. Чкурнув так, що охоронці його не наздогнали. Як читач уже здогадався, разом з краденим.
Аналогічний епізод стався вже другого дня на вулиці Литвиненко-Вольгемут. Никодим намагався винести з магазину "Стиль Д" в капюшоні куртки флакон дорогої чоловічої туалетної води. На виході спрацював протикрадіжковий пристрій, і охорона спробувала затримати злодія. Той спробував утекти, але на цей раз Гермесова допомогли затримати перехожі. Коли ж із його куртки дістали викрадену туалетну воду, він знову рвонув на вулицю, на цей уже вдало.
Для повноти картини зостається додати: ще один епізод уже не стосувався крадіжок, але потягнув на важчу статтю Кримінального кодексу.
Никодим Гермесов на покинутому полі поблизу села Ільківки Вінницького району посадив та виростив коноплі. Потім зібрав урожай, перевіз додому, висушив, подрібнив… Одне слово, виготовив "травку". Коли потрапив у поле зору служителів правопорядку, то вони вилучили у нього пакет з канабісом, схований у шкарпетку - якраз біля того місця, де у міфічного Гермеса ростуть крила!
Залишається додати, що сукупно за всі ці "пригоди" Феміда відміряла Никодиму п'ять з половиною років ув'язнення.
 


Леонтій КраснопільськийКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

394

Ця подія, хоч і не для широкого загалу, але стала резонансною для міста. На кількаденну зустріч у Вінниці зібралися музиканти, яких ...

362

Проект "Поліцейський офіцер громади" має охопити всі регіони держави: близько 30 тисяч населених пунктів, де мешкає майже 28 мільйонів ...

331

З'їзд партії "Українська стратегія Гройсмана", який пройшов у Києві 7 червня, став очікуваною політичною подією. Екс-мер Вінниці, а нині ...

295

Прокуратура Вінницької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ...

290

Команда вінницького футбольного клубу "Темп" юнаків 2010 р.н. повернулася з Польщі, де захищала честь регіону на міжнародному турнірі.  ...