Реконструкція

Реконструкція

Ринок "Привокзальний" приведуть до ладу, а біля залізничного вокзалу може з'явитися автовокзал

Про необхідність реконструкції ринку "Привокзальний" у Вінниці говорять давно. Про те, що вона все ж планується - написав днями на своїй сторінці у соцмережі Володимир Продивус, президент Федерації боксу України та бізнесмен, з яким асоціюють ринок "Привокзальний". Він розмістив майбутній проект, навіть спростував чутки і повідомив, що неподалік залізничного вокзалу може з'явитися ще один - автобусний. 
"…Земельна ділянка і сам ринок "Привокзальний" біля залізничного вокзалу у Вінниці не продані, не продаються і не будуть продаватися. Його очікує масштабна реконструкція, в ході якої торгівля стане частиною діяльності великого торгового комплексу поруч з яким буде збудований сучасний автовокзал, - написав Володимир Продивус. - Торговий центр між вокзалами - ще одна перевага, яка дозволить людям цікавіше провести час в очікуванні або просто купити необхідне в дорогу".
Торік чотири команди урбаністів працювали над проектними рішеннями щодо майбутнього розвитку проспекту Коцюбинського. Проект назвали "Вінницька миля". Цього року розпочнеться етап розробки техніко-економічного обґрунтування. Чи не заважатиме перенесення автовокзалу до залізничного - "Місто" запитало у в.о.директора КП "Агенція просторового розвитку" Максима Кравчука. 

- Перенесення Центрального автовокзалу до залізничного вокзалу було ініційовано Агенцією просторового розвитку в рамках підготовки вихідних даних для Студій ідей "Реконструкція проспекту Коцюбинського - комплексне бачення". Доцільність рішення полягає в організації транспортного хабу в складі залізничного вокзалу, автовокзалу та міського громадського транспорту, що створить нову якість мобільності для мешканців та гостей міста - покращить якість обслуговування міжміських перевезень та умови для транзитних пасажирів, які прибувають до Вінниці на автобусі а потім пересідають на потяг, - каже Максим Кравчук. 

Також у "Агенції просторового розвитку" розповіли, що розглядали питання додаткового навантаження на вулиці, прилеглі до площі Привокзальної. 

- За результатами транспортних досліджень, міжміські автобуси становлять близько 3% від загальної чисельності транспорту по вул.Київській, тому не створять відчутних проблем. У ході Студій ідей команда з Києва у своєму проекті запропонувала варіант розміщення автовокзалу на території колишнього м'ясокомбінату. Команда з Івано-Франківська пропонувала розмістити автовокзал біля залізничного вокзалу на протилежному від колій боці. На замовлення власника ринку "Привокзальний" у 2018 році київськими архітекторами розроблено проект автовокзалу в комплексі з торгово-офісним центром на його території, - підсомував Максим Кравчук.

Терміни реконструкції поки ніхто не озвучує. 

 


Інна МАРТКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1222

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

406

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

218

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

216

  ...