#Даю24години: мережа вибухнула челенджем із запитаннями до Зеленського

Після відеоролика Володимира Зеленського, у якому він викликає Петра Порошенка на дебати на стадіон і який закінчує фразою "Даю вам 24 години" "ДумайТЕ" (фактично гаслом Порошенка), соцмережі вибухнули викликами до самого Володимира Зеленського. Хештег - #Даю24години. Свої звернення розмістили і вінничани.
Так, вибачень від кандидата у президенти Володимира Зеленського вимагає його тезка вінничанин Володимир Зінченко, відеооператор, майданівець, який постраждав під час Революції Гідності. 
"Пане Володимире, для мене, як і для багатьох українців, Революція Гідності, Україна, Віра, Мова є святими речами. Це речі, за які усю історію України, як і зараз, українці віддають своє життя. Це святі речі, над якими заборонено жартувати, які мають присмак крові українського воїна. А ви собі дозволяєте жартувати над святими цінностями українського народу, - пише Володимир Зінченко. - І тому я вимагаю вибачень від вас за образи і знущання в бік України, українців, учасників Революції Гідності, почуттів віруючих, ЗСУ. #даю24години!".
Відеозверення до Зеленського розмістив і Андрій Грачов, який у березні 2015-го став відомим на усю країну завдяки своєму зверненню з окопів "Пане президент".
"Володимире, ти гарний хлопець, але то не є професія. Якби ти був важко хворим, кому б довірив життя - продавчині помідорів з базару чи хірургу, який знає, що таке топографічна анатомія, оперативна хірургія і займається цим все життя? Ти не маєш освіти, яка б стосувалася керування державою. А тому друге моє запитання: що ж таке - державний устрій? Я даю тобі 24 години. Слабо, Вова?" - запитав Андрій Грачов.
Що ще запитують українці у Володимира Зеленського і за що вимагають вибачень? За те, що у виступах актори "Кварталу" порівнювали Україну з порно-актрисою, за ебонітові палички (які хоч і жартома пропонували дати в руки беркутівцям, а майданців одягнути у шерстяні светри - для виробляння електроенергії), що Томос називали термосом. Запитують: то чи вторгалися російські війська в Україну чи "отодвігалі граніцу впєрьод"? Останнє запитання ставлять усі військові, які підтримали челендж, а також переселенці.
Так, переселенка з Донецька Ольга Акулова, яка нині мешкає у Вінниці, у своєму відеозверненні питає кандидата: "…як називається пересунення державного кордону однією країною вглиб іншої? Чекаю 24 години. ВідповідайТЕ".
6 квітня вінничанин Володимир Зінченко розмістив на своїй сторінці у соцмережі ще одне звернення до кандидата, але уже з вимогою опублікувати програму. "Шановний Володимир Зеленський, вже пройшли 24 години. Ні я, ані більшість українців-патріотів, так і не дочекалися вибачень за речі, які для нас є святими", - написав він.
 


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

469

Сьогодні основні напрямки розвитку людського суспільства визначають інформаційні технології. Стрімко розвивається робототехніка, ...

355

Вінниччина запрошує усю Україну на ІІІ міжнародний open air фестиваль Operafest Tulchyn, який з 4 по 9 червня пройде на території «Подільського ...

252

У Вінниці посилено патрулі, а поліція розшукує чоловіка, який коле жінок невідомим предметом. У поліції повідомляють про чотири ...

183

Через скарги населення на газ, який горить то жовтим, то червоним, провели аналіз блакитного палива. Своєрідний флеш-моб із забору й ...

170

Щоб допомогти батькам виплачувати аліменти - їм навіть знайдуть роботу У Вінницькій області в рамках дії пакету законів "Чужих дітей на...