#Даю24години: мережа вибухнула челенджем із запитаннями до Зеленського

Після відеоролика Володимира Зеленського, у якому він викликає Петра Порошенка на дебати на стадіон і який закінчує фразою "Даю вам 24 години" "ДумайТЕ" (фактично гаслом Порошенка), соцмережі вибухнули викликами до самого Володимира Зеленського. Хештег - #Даю24години. Свої звернення розмістили і вінничани.
Так, вибачень від кандидата у президенти Володимира Зеленського вимагає його тезка вінничанин Володимир Зінченко, відеооператор, майданівець, який постраждав під час Революції Гідності. 
"Пане Володимире, для мене, як і для багатьох українців, Революція Гідності, Україна, Віра, Мова є святими речами. Це речі, за які усю історію України, як і зараз, українці віддають своє життя. Це святі речі, над якими заборонено жартувати, які мають присмак крові українського воїна. А ви собі дозволяєте жартувати над святими цінностями українського народу, - пише Володимир Зінченко. - І тому я вимагаю вибачень від вас за образи і знущання в бік України, українців, учасників Революції Гідності, почуттів віруючих, ЗСУ. #даю24години!".
Відеозверення до Зеленського розмістив і Андрій Грачов, який у березні 2015-го став відомим на усю країну завдяки своєму зверненню з окопів "Пане президент".
"Володимире, ти гарний хлопець, але то не є професія. Якби ти був важко хворим, кому б довірив життя - продавчині помідорів з базару чи хірургу, який знає, що таке топографічна анатомія, оперативна хірургія і займається цим все життя? Ти не маєш освіти, яка б стосувалася керування державою. А тому друге моє запитання: що ж таке - державний устрій? Я даю тобі 24 години. Слабо, Вова?" - запитав Андрій Грачов.
Що ще запитують українці у Володимира Зеленського і за що вимагають вибачень? За те, що у виступах актори "Кварталу" порівнювали Україну з порно-актрисою, за ебонітові палички (які хоч і жартома пропонували дати в руки беркутівцям, а майданців одягнути у шерстяні светри - для виробляння електроенергії), що Томос називали термосом. Запитують: то чи вторгалися російські війська в Україну чи "отодвігалі граніцу впєрьод"? Останнє запитання ставлять усі військові, які підтримали челендж, а також переселенці.
Так, переселенка з Донецька Ольга Акулова, яка нині мешкає у Вінниці, у своєму відеозверненні питає кандидата: "…як називається пересунення державного кордону однією країною вглиб іншої? Чекаю 24 години. ВідповідайТЕ".
6 квітня вінничанин Володимир Зінченко розмістив на своїй сторінці у соцмережі ще одне звернення до кандидата, але уже з вимогою опублікувати програму. "Шановний Володимир Зеленський, вже пройшли 24 години. Ні я, ані більшість українців-патріотів, так і не дочекалися вибачень за речі, які для нас є святими", - написав він.
 


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

392

Ця подія, хоч і не для широкого загалу, але стала резонансною для міста. На кількаденну зустріч у Вінниці зібралися музиканти, яких ...

362

Проект "Поліцейський офіцер громади" має охопити всі регіони держави: близько 30 тисяч населених пунктів, де мешкає майже 28 мільйонів ...

329

З'їзд партії "Українська стратегія Гройсмана", який пройшов у Києві 7 червня, став очікуваною політичною подією. Екс-мер Вінниці, а нині ...

292

Прокуратура Вінницької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ...

287

Команда вінницького футбольного клубу "Темп" юнаків 2010 р.н. повернулася з Польщі, де захищала честь регіону на міжнародному турнірі.  ...