Звитяги стрільців

Звитяги стрільців

Вінничани відзначилися на чемпіонаті Європи у Хорватії

Вінницькі стрільці здобули п'ять медалей на чемпіонаті Європи зі стрільби по рухомій мішені. Він пройшов у м.Осієк (Хорватія).

Майже 600 учасників 

На турнірі були присутні збірні 27 країн. Це майже 600 учасників! Вінницю представляли Данило Даниленко і Валентина Гончарова. Вони стріляли із пневматичної гвинтівки із десяти метрів. Вінничани виступали у двох вправах. У першій половину із 60 пострілів виконували по мішені, яка швидко рухається (її видно 2,5 секунди), решту - по цілі, що переміщується повільно (5 секунд). В іншій вправі дається 40 пострілів, причому швидкість мішені заздалегідь невідома ("перемінний біг"). 

Зламався приціл 

Майстер спорту міжнародного класу Данило Даниленко серед юніорів став чемпіоном у стрільбі по мішенях, які рухаються зі змінною швидкістю. І в особистій, і в командній першості. В іншій вправі 11-класник Вінницької школи № 22 також вважався фаворитом, але залишився четвертим в особистому заліку. Та команда вінничанина знову виборола золото! 
Данило Даниленко є вихованцем спортшколи "Вінниця". Його тренують Костянтин Лядишев і Валентина Гончарова. 
- У Данила в Осієку зламався оптичний приціл, що вплинуло на результат. Проблема виникла під час фіналу, - каже Костянтин Лядишев. - Водночас спортсмен стабільно демонструє високий рівень. Торік Данило був чемпіоном світу і Європи. 

Переїхала з Кривого Рогу

28-річна майстер спорту міжнародного класу Валентина Гончарова посіла четверті місця серед змішаних пар в обох вправах. А в складі команди вона здобула срібні медалі у двох дисциплінах. 
Валентина розповіла, що родом із Кривого Рогу. До міста над Бугом переїхала п'ять років тому. Її запросили працювати тренером у МКДЮСШ "Вінниця". Водночас вона має можливість продовжувати спортивну кар'єру. 
- На чемпіонаті Європи в стрільбі по рухомій мішені в командному заліку перемогла Росія. Ми були другими, а третє місце посіла Вірменія. Очікували золота, як зазвичай. Але завадили проблеми зі зброєю. У мене вона вийшла із ладу на старті, - інформує Валентина Гончарова.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1218

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

404

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

216

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...