У Вінниці розроблятимуть ліки від раку

У Вінниці розроблятимуть ліки від раку

Боротися з онкологією українські медики будуть спільно з корейськими

Представники південно-корейської компанії Well Marker Bio Co 4 березня підписали меморандум про співпрацю з Вінницьким національним медичним університетом і Подільським центром онкології. 
Відповідно до підписаного документа місцеві та іноземні науковці на базі українсько-корейського дослідницького центру спільно розроблятимуть препарати для лікування онкозахворювань. 
Проект розпочнуть упроваджувати вже цього року, заявив Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.

- Вірю в те, що цей проект буде успішним, адже він в однаковій мірі потрібен і Україні, і Кореї, - каже Посол Лі Янг Гу.

У свою чергу ректор Вінницького національного медичного університету ім.Пирогова Василь Мороз пообіцяв, що до участі в проекті будуть залучені кращі фахівці вишу.

- Слова про створення спільних проектів із вуст представників іноземних делегацій ми чуємо досить часто, але розуміємо, що це часто простро своєрідна данина ввічливому тону в розмові, - каже він. - Цього ж разу все зовсім інакше. Представники Кореї вже ознайомились з нашим університетом і лабораторіями, ми обрали місце, де буде розгорнутий центр. Надамо під цей центр наші навчальні площі, які практично вже готові, а також можливості наших лабораторій, які мають міжнародні сертифікати. 

Корейські представники підтверджують, що перемовини щодо створення науково-дослідного центру проводили з різними медичними закладами України, а Вінницький виш обрали саме через його справді великий потенціал.

- Маю надію, що у перспективі ми можемо говорити не лише про цей конкретний проект, а й про розширення спектру корейської діяльності у Вінниці та Вінницькій області, - сказав присутній на підписанні міський голова Сергій Моргунов.

За словами мера Вінниці, такий проект для Вінниці - справді історична подія. 

- Вдячний за довіру та визнання потенціалу наших науковців. Упевнений, що цей інноваційний проект буде успішним та ефективним у боротьбі за життя і здоров'я людей, - зазначив він.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

908

23 травня в одному з місцевих кафе Вінниці співробітники управління стратегічних розслідувань Головного управління Нацполіції  у ...

494

26 травня у місті пройде напівмарафон «Вінниця біжить» на дистанцію у 21,095 км. На час проведення масового забігу для автомобільного ...

415

Вже за два тижні Вінниччина стане епіцентром подій культурної мапи України. З 4 по 9 червня просто неба у тульчинському Палаці Потоцьких ...

290

22 травня Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та ...

241

Пожежа сталася 22 травня у Стрижавці на місцевому підприємстві, де виготовляють олію. Рятувальники приїхали на виклик, коли горів дах ...