Вінницька #Команда_Порошенка

Вінницька #Команда_Порошенка

У Вінниці минулої п’ятниці, 8 лютого, місцеві прихильники чинного президента України зібралися на форум, аби заявити про підтримку Петра Порошенка як кандидата у президенти і підписати меморандум про приєднання до громадської ініціативи #Команда_Порошенка. 
На реакцію моніторингових організацій чекати довелось не довго – позаяк як БПП наразі є партією влади, до таких, відповідно, і увага, і вимоги більші. 
Уже наступного дня після форуму місцеве представництво «ОПОРИ» повідомило: «У Вінниці держслужбовці взяли участь у форумі на підтримку Петра Порошенка». Із перерахованих: народний депутат, голова облдержадміністрації Валерій Коровій і його заступники, керівники обласних департаментів, керівники вузів та лікарень. Захід був відкритим, і представниця ОПОРИ теж була присутня на форумі.
«Слід зазначити, що спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА наразі не відомо, чи перебували у відпустці службові та посадові особи органів влади та самоврядування в той день, коли брали участь у форумі на підтримку кандидата в Президенти Петра Порошенка», - зокрема значиться у повідомленні. 
Як з’ясувалося, і губернатор, і його заступники на цей день взяли одноденну відпустку. 

-І голова облдержадміністрації Валерій Коровій, і його заступники Гижко та Крученюк 8 лютого були у відпустці. Є відповідне розпорядження від 7 лютого, - прокоментувала начальниця відділу з питань персоналу апарату Вінницької облдержадміністрації Наталя Поліщук.

Щодо керівників департаментів, то за її словами, вони самі визначають собі терміни відпустки, а відділ з питань персоналу погоджує. 

- Є таке погодження по Копачевському (директор департаменту фінансів облдержадміністрації – Авт.), - каже Наталя Поліщук. 

День для такого форуму очевидно обрали невдало – робоча п’ятниця. Утім присутність на ньому голови облдержадміністрації Валерія Коровія, його першого заступника Андрія Гижка, заступника Олександра Крученюка, керівника обласного департаменту фінансів Миколи Копачевського – цілком закономірна. Дивно було б, якби цих людей там не було. Адже усі вони є членами партії «ББП «Солідарність» і, крім Андрія Гижка, депутатами облради від БПП. До того ж, фракцію БПП в облраді (вона найбільша, 27 депутатів із 84 загального складу – Авт.) очолює Олександр Крученюк. Андрій Гижко - обласну організацію «БПП «Солідарність». До речі, був на форумі і єдиний офіційний партієць як член фракції БПП у міськраді Олександр Онофрійчук. 
Із нардепів приїхав на форум у Вінницю колишній голова Вінницької облради Григорій Заболотний. У нинішній парламент на дочасних виборах у 2014-му році він зайшов за списками партії «БПП «Солідарність (№27). До речі, Григорій Михайлович – один з тих, які потрапили у грудневий санкційний російський список і проти якого урядом РФ запроваджені санкції. 
Григорій Заболотний очолював Вінницьку облраду 5 скликання, саме у тому складі серед депутатів був Олексій Іванович Порошенко (батько Петра Порошенка – Авт.).

- …ті самі люди, - так привітливо віталася зі знайомим перед форумом одна з його учасниць.

Напевно, так можна схарактезирувати більшість присутніх на цьому зібранні. Хтось має за плечима «Нашу Україну» (у 2001 партія «Солідарнісь» увійшла у виборчий блок Ющенка «Наша Україна). Хтось – давні робочі стосунки. Хтось - роботу у команді, незважаючи на колишню іншу партійність. Тож зважаючи на це, на Вінниччині Петро Порошенко як кандидат робитиме ставку на людей, стосунки і співпраця з якими перевірені часом.
На тлі цього справжнім надбанням для #Команди_Порошенка може стати участь у форумі і підтримка 24-річної вінничанки Євгенії Савицької. У 2002 вона побажала на той час кандидату у депутати Порошенку стати президентом. 
«Моє знайомство з Петром Олексійовичем було у 2002 році. Тоді був захід у театрі Садовського для багатодітних родин, а я до такої належу. Петро Олексійович запросив на сцену дітей і запитав, про що кожен із нас мріє. Я тоді сказала: «Моя мрія лише одна – щоб ви стали Президентом!». П’ять років тому моя мрія збулася. Тепер я вже доросла, але усі ці роки я підтримувала та буду й надалі підтримувати Петра Порошенка», - сказала у своєму виступі Євгенія.
Фото маленької Жені з мамою і 37-річним ще не сивим Петром Олексійовичем дівчина зберігає у сімейному архіві, Із ним прийшла і на форум.

 


Марина МИКИТОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

568

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

483

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

398

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

393

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

379

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...