1.83 проміле, збитий знак і «конспірація»

1.83 проміле, збитий знак і «конспірація»

Про цю ДТП у патрульну поліцію повідомили перехожі. Неподалік перехрестя Пирогова-Блока синя «Мазда» з єврономерами «припаркувалась» на тротуарі, пошкодивши бордюр і збивши дорожній знак. Коли поліцейські знайшли водія, то виявилось, що він – п’яний.

- Біля авто нікого не було. Патрульні виявили водія, він мав ознаки алкогольного сп’яніння. Це було підтверджено, коли водій пройшов освідування у «Соціотерапії», - розповів «Місту» працівник прес-служби УПП Вінницької області Віктор Постоловський. – На водія складено три протоколи: по 130-тій, по 139 КУпАП і, власне, за скоєння ДТП. 

Працівник прес-служби УПП уточнює, що у "Соціотерапії" у водія "Мазди" було дві продувки, і результати такі: "1.83" і "1.97" проміле алкоголю.  
Можливо б, ця ДТП і черговий п’яний за кермом, так би і залишилися лише одним з пунктів у буденній статистиці патрульних. Утім, на особу водія звернув увагу голова ГО «Комітет безпеки руху», а віднедавна і заступник директора ЦМФ ДП МВС «Інформ-Ресурси» Володимир Черкас. 
«Ще одного вінницького СБУшника підвело банальне недотримання Правил руху… - написав Володимир Черкас у соцмережі, додавши фотографії і з місця «парковки» євробляхи, і самого водія. – При оформленні протоколу водій просив підмінити особу алко-героя і скласти матеріали на його батька, який готовий все визнати і підписати заради кар’єри сина…»
Свою інформацію про «конспіративну парковку» та водія, розміщену у соцмережі, Володимир Черкас підтвердив журналістці «Місто» також у телефонній розмові.
У прес-групі обласного Управління СБУ порадили поки не квапитися з висновками і дочекатися результатів розслідування.

- За наявними даними, ситуація є іншою, ніж повідомлялось у соцмережах. Підтверджень того, що співробітник вінницького УСБУ кермував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, немає. Компетентні органи проводять розслідування цієї події. Ми, в свою чергу, також здійснюємо перевірку, - прокоментували у прес-групі обласного управління СБУ. 

У патрульній поліції не уточнюють, чи працює водій "Мазди"  у правоохоронних органах. Як пояснив працівник прес-служби УПП Віктор Постоловський, у водія перевірили посвідчення і у протоколі вказали прізвище. Інших документів законом не передбачено, каже він. 
Скоріш за все, «каменем спотикання» у цій ситуації і її з’ясуванні може стати саме перебування водія за кермом на момент їзди і «парковки». Тоді, вірогідно, у нагоді можуть стати камери муніципального ситуаційного центру, які вносили ясність не в одне НП і ДТП у Вінниці. Зрештою водій сам давав пояснення патрульним. 
 


Ірина ЖУККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

451

Сьогодні основні напрямки розвитку людського суспільства визначають інформаційні технології. Стрімко розвивається робототехніка, ...

324

Вінниччина запрошує усю Україну на ІІІ міжнародний open air фестиваль Operafest Tulchyn, який з 4 по 9 червня пройде на території «Подільського ...

215

У Вінниці посилено патрулі, а поліція розшукує чоловіка, який коле жінок невідомим предметом. У поліції повідомляють про чотири ...

166

Через скарги населення на газ, який горить то жовтим, то червоним, провели аналіз блакитного палива. Своєрідний флеш-моб із забору й ...

151

Щоб допомогти батькам виплачувати аліменти - їм навіть знайдуть роботу У Вінницькій області в рамках дії пакету законів "Чужих дітей на...