"Мій коханий хокеїст"

Фотопроект на підтримку вінницького хокею

 У Вінниці стартував фотопроект на підтримку місцевого хокею із шайбою. 

Уболівальниці в автентичному одязі

У вінницькому "Льодовому клубі" пройшли зйомки фотопроекту "Мій коханий - хокеїст. Арсеналівські вболівальниці на підтримку вінницького хокею".
Головними героями світлин стали гравці аматорської команди "Арсенал" зі своїми "половинками": Олег і Оксана Паршенки, Ігор і Надія Назарови, Сергій Псюк і його донька Юлія, брати Литвинчуки з дружинами та інші. На вболівальницях був автентичний одяг із приватної колекції "Подільський стрій початку-середини ХХ століття". 

- Задумка була в тому, щоб підтримати своїх чоловіків у їхній пристрасті до хокею. Люди у солідному віці, зі статусом у суспільстві, власним бізнесом, два-три рази на тиждень займаються спортом. Вони не лягають після важкого робочого дня на диван. А їдуть на тренування, які починаються о 21.00. Вдягають екіпірування, яке важить до 15 кг і півтори години тренуються, - каже авторка ідеї фотопроекту, дружина капітана "Арсеналу" Оксана Паршенко. 

Турбує доля "Льодового клубу"

Гравці "Арсеналу" регулярно проводять домашні матчі, їздять на поєдинки в інші регіони. У першу чергу вони беруть участь в щорічному чемпіонаті міста серед чоловіків. 

- "Льодовий клуб" - фактично єдиний у місті осередок хокею у Вінниці, і його збираються закрити. "Арсеналівців" та їхніх рідних дуже турбує його доля. Невідомо, чи залишиться він у місті. Сподіваємося на сприяння міської влади, - наголошує Оксана Паршенко. - Дружини гравців "Арсеналу" не пропускають жодного з матчів команди. Тому ми вирішили підтримати своїх чоловіків у цій непростій ситуації. 

Презентують на льоду 

Організатори фотовиставки презентують її 20 лютого у "Льодовому клубі", прямо на льоду. Початок - о 17.30. Оглянути виставку зможуть всі охочі. 

- Але для того, щоб побачити виставку, треба обов'язково взути ковзани. Це допоможе зрозуміти, що хокеїстам непросто на майданчику. Вони мають досконало кататися на льоду, володіти ключкою, розуміти тонкощі взаємодії із партнерами, - підкреслює Оксана Паршенко.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1224

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

406

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

218

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

216

  ...