На що варто звернути увагу при будівництві будинку?

На що варто звернути увагу при будівництві будинку?

При будівництві будинку архітектори і будівельники приділяють особливу ​​увагу кожній деталі. Навіть ледь помітна дрібниця може відігравати важливу роль, захищати приміщення від передчасного руйнування і виникнення проблем. Досить важливими і затребуваними елементами є водостічні системи.

Ці елементи досить важливі, так як виконують відразу кілька функцій:

 • захищають фундамент від поттопленія;
 • захищають стіни і цоколь від вологи;
 • усувають навантаження з даху (при випаданні снігу);
 • сприяють сливу талих вод.

Самі системи не надто кидаються в очі і навіть гармонійно вписуються в екстер'єр.

Безумовно, щоб водостічні системи виконували свої функції варто не тільки вибрати якісні вироби, але і від самого початку правильно спланувати  розміщення. Найкраще довіряти цю роботу спеціалізованим і професійним майстрам.

Застосовують повсюди. Це не тільки приватні і багатоквартирні будинки. Також системи монтують на бізнес- і торгово-розважальних центрах, виробничих і офісних будівлях.

Що стосується самих труб, є кілька варіантів, які відрізняються матеріалом виготовлення:

 1. Пластик - стійкий до погодних перепадів і ультрафіолету, легко монтується і є еластичними, безшумний.
 2. Сталь з полімерним покриттям ідеально підходить для розміщення на територіях, де часто випадає велика кількість опадів. Цей матеріал набагато стійкіше і захищений від виникнення корозії. До переваг варто також віднести великий вибір кольорів.

Вибирати вироби варто відповідно до особливостей свого клімату і можливостей. Багато виробників при виробництві враховують цю особливість і пропонують кілька варіантів - здатний витримати велику вагу при випаданні опадів.

Водостічна система складається з таких елементів:

 • труби;
 • канали або жолоби, куди стікає тала або дощова вода;
 • обводи;
 • з'єднувальні елементи для труб і жолоби;
 • зливи і воронки;
 • трійники;
 • монтажні аксесуари - фітинги, гачки, кронштейни, заглушки, ущільнювачі.

Особливості вибору і купівлі водостічних систем в Україні

Вирішивши купити водостічні системи від виробника, варто правильно визначитися з компанією-продавців. Саме таким є "Арсенал-Центр". На офіційному сайті https://arsenal-center.com.ua/vodostochnye-sistemy/ зібрані моделі кращих виробників.

Якщо є проблеми з вибором або особливістю монтажу, завжди можна проконсультуватися з нашими співробітниками. Менеджери дадуть відповідь на всі запитання й порадять правильний вибір. Доставка здійснюється оперативно, всі замовлення мають гарантії.




Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1218

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

404

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

216

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...