Із соціальних контейнерів допомогу роздають переселенцям та малозабезпеченим

Із соціальних контейнерів допомогу роздають переселенцям та малозабезпеченим

Два роки тому у Вінниці з'явилися контейнери для збору речей. Встановили їх у рамках програми "Екологічне місто". Партнерами програми є Вінницька міська рада, Фонд громад "Подільська громада", КУП "ЕкоВін", ТОВ "ЕкоДрайв". 
За час існування соціальних контейнерів вінничани приносили одяг, іграшки, взуття. Все це волонтери роздавали тим, хто цього найбільше потребував. Речі із соціальних контейнерів отримували багатодітні, малозабезпечені родини, а також переселенці.

- Наразі у Вінниці розташовано два контейнери: один на площі Європейській, другий - по вулиці Зодчих,16. Одяг із контейнерів відправляється за запитами від різних організацій та квартальних комітетів. Наразі одяг постійно направляється в ГО "Спільна справа", які займаються тимчасово переміщеними особами. Роздають його як переселенцям,так і тим, хто його потребує. Одяг постійно передається Асоціації пенсіонерів "Поділля", квартальним комітететом "Винниченко", "Соняшник", - розповіла голова правління фонду громад "Подільська громада" Леся Найчук. 

У "Подільській громаді" наголошують, що готові надавати одяг із соціальних контейнерів дітям, які виховуються у дитячих будинках. Для цього просять звертатися адміністрації таких закладів за тел.0432-61-20-72 або 067-491-60-25.
 

Де можна отримати благодійну допомогу із соціальних контейнерів

Асоціації пенсіонерів "Поділля організовують роздачу одягу у вівторок та середу з 10:00 до 13:00. Адреса: Театральна,47. 
Можна звертатись за тел. 067-715-35-55 Алла Георгіївна Злотник. 
Квартальний комітет "Вінниченко" у теплу пору року постійно організовує вуличні роздачі одягу. За деталями можна звертатися до голови квартального комітету Людмили Ковалюк - 096-364-34-36. 
Квартальний комітет "Соняшник", Тяжилів, голова квартального комітету Муржак Антоніна Петрівна, її телефон 098-770-37-62. Допомогу із соціальних контейнерів роздають за адресою пров.Волошковий, 51а. 
ГО "Спільна справа" видає допомогу переселенцям у вівторок, четвер та суботу з 11:00 до 14:00, за адресою вул. Замостянська 7. 


Інна МАРТКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

604

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

458

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

240

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

234

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

223

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...