Ще два відділки поліції

Ще два відділки поліції

Загалом у Вінниці буде чотири відділення поліції, новостворені мають запрацювати до цінця року

У Вінниці планують відкрити ще два відділення поліції. 

- Уже підписаний наказ про додаткове введення ще двох підрозділів поліції - загалом їх буде чотири. Це, власне, Вінницький, а також Лівобережне, Київське і Вишенське відділення. Уже проходить атестація працівників. Майже щомісяця йде набір у поліцію, - розповів начальник Вінницького міського відділу поліції Сергій Синявський. 

Новостворені відділення мають запрацювати вже до кінця року. 
Тож незабаром мешканцям віддалених мікрорайонів не потрібно буде їхати на Пирогова, 4, щоб написати заяву про злочин. А їх за вісім місяців 2018 року Вінницький відділ поліції зареєстрував понад 55 тисяч.

- Із них 3808 реальних кримінальних правопорушень. Більшість була закрита під час досудового розслідування за відсутністю ознак кримінальних правопорушень. У 1386 злочинах було оголошення про підозру (40,5%). Нерозкритими по місту лишаються 60% злочинів, але працюємо над цим щодня, - пояснює Сергій Синявський.

Розшукують рідні

Майже щодня у поліцію приходять вінничани, розшукуючи своїх близьких: хтось за кордон виїхав, від когось дружина пішла або ж "розгулялися" підлітки. Наразі у Вінниці зареєстровано дев'ять осіб, зниклих безвісти. 

Умисні вбивства 

- Скоєно сім, усі розкрито. Також є прикрий випадок нерозкритого злочину по вул.Стельмаха, коли при нападі на валютницю був поранений її син, який помер від втрати крові. Але цей злочин підпадає під ст.121 ч.2 (тяжкі тілесні ушкодження, які спричинили смерть потерпілого), - пояснює начальник вінницької міської поліції.

Серед убивств, які, за його словами, розкрили досить швидко, був випадок, що стався на тій же вулиці Стельмаха. Уранці третього січня біля смітника знайшли понівечене тіло чоловіка. Як з'ясувалося, повернувшись з роботи, чоловік застав дружину із іншим за розпиттям спиртного. Із походу за додатковою випивкою повернувся лише один - своєму супутнику чоловік наніс фатальний удар ножем у груди. Знати підозрюваного допоміг кінолог із навченою собакою. 

Важкі тілесні ушкодження

Зареєстровано 16, розкрито - 11, ще у п'яти встановлені особи і залишаються "деталі", повідомив Сергій Синявський. Один із особливо шокуючих злочинів стався по просп.Космонавтів: 53-річний син задушив свою лежачу матір, не бажаючи її доглядати.

Пограбування

Із 116 фактів розкрито 63. Резонансний випадок стався на Сабарові. Злодії обчистили житло, коли у будинку були діти. Викрали прикрас на 50 тис. грн. Затримали підозрюваних, коли вони тікали у таксі. З'ясувалося, що зловмисники запримітили цей будинок, ще роблячи в ньому ремонт.


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

348

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

326

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

285

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

279

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

275

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...