Театральний сезон відкриє «Біла ворона»

Театральний сезон відкриє «Біла ворона»


У Вінницькому театрі вперше за свою історію поставили рок-оперу 

85-й театральний сезон відкриється яскравою і незвичною для самого театру виставою «Біла ворона». Прем’єрна рок-опера – це історія про Жанну д’Аарк, але без класичної прив’язки до усім відомого твору. 
Поєднання драми і музики зі стрімким виром подій, переданим через оригінальні акторські образи та вокал, переносять глядача на 500 років тому. Дають можливість кожному по-своєму відчути близьку серцю ідею. Саме на це розраховував режисер-постановник, відомий експериментатор, Тарас Мазур,  пропонуючи свободу вибору й не нав’язуючи шаблонної конкретики. 

- Тема постановки дійсно чіпляє, не тільки з художньої точки зору, а й через гостроту і актуальність. Це вистава про особистість, визначення окремої людини, чого вона прагне і чи готова нести свій тягар під тиском суспільства, - розповідає Тарас Мазур. 

Головну роль Жанни д’Аарк грає Ольга Буга. Каже, що має незвичні відчуття передусім тому, що це рок-опера – і вона, до речі, на вінницькій сцені, ставиться уперше. 

- Все відбувається дуже швидко, за 30 секунд ти проживаєш те, що у звичайній виставі може відбуватися годинами, - говорить Ольга Буга. – Найважчим, мабуть, стало поєднання драматичного з музикою, адже ти не просто співаєш, вийшовши на сцену, а ще й зіграти потрібно. Найлегше було працювати з колективом.

Актор Максим Какарькін грає Жульєна – нареченого головної героїні. До речі, Максим сам визвався на роль.

- У нашій сім’ї платівка з цією рок-оперою була «затерта до дір», я її слухав, ще будучи школярем. Тому як тільки почув про «Білу ворону», зрозумів, що це для мене – знак, бо ж це частинка мене, - каже актор. – Мені імпонує підхід нашого режисера, який не «розжовує» в деталях, де треба стати і що сказати. Актор сам має до цього дійти і зрозуміти, що від нього хочуть. Якщо коротко про виставу, то ми, проживаючи її, співаємо. 

Художник-постановник – Анна Духовична, балетмейстер-постановник – з.а. України Діана Калакай. На публіку чекає зустріч з такими акторами, як Олена Пархоменко, Сергій Мазур, з.а. України Анатолій Вольський, н.а. України Валерій Прусс, Богдан Костюк.
Прем’єрні покази «Білої ворони» відбудуться 19 і 20 вересня, а також 5-го, 11-го, 20-го жовтня. Початок о 18.30.  
До нового сезону театр підготував ще кілька нових вистав. Це «Селфі зі склерозом» (режисер – н.а. України Таїса Славінська) і «Русалонька» (режисер – Григорій Сиротюк). Після них будуть іще дві прем’єрні комедії, які поки що тримають у секреті. 
 


Ірина МОХАРКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

348

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

314

26-27 липня у Вінниці відбудеться турнір з футболу «Кубок Героїв спецназу». Захід проходитимуть на стадіоні КП «Центральний міський ...

264

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

244

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

234

Спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, урочисто передано ...