Новий завод

Новий завод

-80% усього корисного для бізнесу можна створити на місцевому рівні,- каже президент "UBC Group" Ігор Гуменний 

Реалізація проекту у Вінниці передбачала залучення партнерів заводу з виробництва холодильного обладнання, а саме: постачальників комплектуючих з теплообмінного обладнання, випарників і конденсаторів, компресорів і систем управління, завдяки чому на території індустріального парку буде створено повноцінний комплекс з виробництва холодильного обладнання.
ПрАТ "Українська пивна компанія" (UBC Group) 7 вересня офіційно відкрила у Вінниці свій новий завод. Це перше підприємство, яке працюватиме на території індустріального парку "Вінницький кластер холодильного машинобудування". 
У церемонії відкриття взяли участь президент "UBC Group" Ігор Гуменний, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, мер Вінниці Сергій Моргунов, голова облдержадміністрації Валерій Коровій. 

- Це по-справжньому непересічна подія, - зазначив Володимир Гройсман. - Ми відкриваємо чудове, високотехнологічне та висококонкурентне підприємство. І це - результат політики держави та місцевої влади щодо залучення інвестицій. Обраний підхід щодо кластерного виробництва відкриває підхід до створення тисяч нових робочих місць і виготовлення якісної української продукції. Настав час українцям вертатись додому із заробітків, отримувати достойні зарплати і працювати на таких підприємствах.

На заводі нині трудяться понад 300 працівників. До кінця 2018 року має бути уже 750 робочих місць. А після реалізації ІІ черги (орієнтовно 2019-2020 роки) - додатково 1000 робочих місць.

- Для нас важлива не тільки вартість інвестицій, а їхня успішність, - продовжив, відповідаючи на питання журналістів прем'єр. - Тому бізнес-клімат в Україні та нормальне ставлення держави до тих, хто створює робочі місця і національний продукт, мають бути цивілізованими. Я є противником будь-якого тиску на будь-якого підприємця і наголошую: кожний, хто інвестує в Україну і має "білий" бізнес, повинен тільки по телебаченню бачити представників держави, окрім тих подій, коли нас запрошують на відкриття підприємств. У Вінниці сповідують саме цей принцип.

 У першу чергу будівництво заводу у Вінниці "UBC Group" інвестувала 10 млн євро. Друга черга потребуватиме для запуску ще 10 мільйонів, і керівництво холдинку готове до таких вкладень. Першу партію продукції уже відвантажено на експорт. 

- Коли ми розглядали територіальні варіанти розміщення нового виробництва, до Вінниці заїхали в останню чергу - просто партнери порекомендували, бо ж, кажуть, ти сам родом звідти, - посміхається, згадуючи ті події, президент "UBC Group" Ігор Гуменний. - І коли я потрапив у кабінет мера Сергія Моргунова і його тодішнього заступника, а нині губернатора Валерія Коровія, вони буквально взяли мене за руки, посадили у машину та повезли по якихось бур'янах, кущах. Вивезли на край якоїсь вулиці, показали поле і сказали - оце буде індустріальний парк. Тоді я сказав: добре, ми купимо у вас землю, але будувати будемо лише тоді, коли буде вирішене питання з інфраструктурою. І тільки завдяки проактивній позиції місцевої влади, а також прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, ми зупинились тут. У нас уже не було навіть можливостей думати про іншу локацію. 

За словами Ігоря Гуменного, такою й має бути типова сервісна функція влади. 

- Якщо в кожному регіоні буде таким чином поводити себе місцева влада, то непотрібно буде дорікати Верховній Раді, яка не ухвалює закони. Бо 80% усього корисного для бізнесу можна створити на місцевому рівні, - додав він.

Саме про співпрацю влади та бізнесу говорили цього дня, 7 вересня, у Вінниці на VI Міжнародному інвестиційному форумі "Вінниччина - бізнес у центрі України". У форумі взяли участь урядовці, посольств, міжнародні експерти, інвестори, представники регіонів-партнерів та численні бізнесмени з самої Вінниччини. Обговорювались здебільшого питання посилення регіональної конкурентоспроможності, інновації, технології й інструменти підтримки вітчизняних експортерів. 

- Готуючи сьогоднішній форум, ми прагнули зробити все для того, щоб він став майданчиком для дискусій, - зауважив голова облдержадміністрації Валерій Коровій. 

За його словами, особлива увага приділялася обговоренню економічної ситуації щодо регіонального розвитку та залученню інвестицій. 

- Інвестиції - це найважливіша запорука розвитку країни, але про це треба говорити не лише на рівні столиці, але й на місцевому рівні. І Міжнародний інвестиційний форум у Вінниці - яскравий приклад такого правильного підходу, - зазначив колишній віце-прем'єр-міністр і міністр фінансів Словацької Республіки, а нині - керівник стратегічної групи радників Прем'єр-міністра України Іван Міклош.

За його оцінкою, Україна має великий економічний потенціал, але для його повного розкриття для інвестицій важливі відкрита конкуренція та довіра.

Що відомо про UBC Group 
UBC Group - український торговельно-промисловий холдинг, світовий лідер, працюючий у галузі холодильної техніки та промо-продуктів. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestle.

 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1039

Дорожньо-транспортна пригода за участі велосипедиста та автомобіля « Fiat Scudo» сталась 5 листопада у Бершаді. У результаті аварії ...

470

Увечері п’ятого листопада камери ситуаційного центру відеоспостереження Ситуаційного центру зафіксували ДТП із потерпілими на ...

393

Вагому суму в 454,8 мільйонів гривень перерахували платники податків області на модернізацію та реформування української армії впродовж ...

382

Кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки та наносистем Вінницького національного технічного університету Олена Жагловська...

381

Вінницький відділ поліції ГУНП у Вінницькій області встановлює особу невідомого чоловіка, тіло якого знайшли на платформі ...