Індустріальний парк обіцяють зробити зразком бізнесу по-європейськи

Індустріальний парк обіцяють зробити зразком бізнесу по-європейськи

Вінницька міськрада, ПАТ «Українська пивна компанія» та ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія» уклали договір про створення та функціонування індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування». Документ скріпили підписами 27 серпня. 
Завод з виробництва холодильного обладнання - перше підприємство, яке запрацює на території індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування». 

- Підписання договору – це усвідомлення того, що ми фактично реалізуємо програму певного стратегічного партнерства між бізнесом, державою та суспільством. Ми - мінародна компанія і головне для нашого бізнесу - це довіра людей. Адже усім відомо, що виклик, який нині стоїть перед Україною - це трудова міграція до Європи. Якщо довіри не буде, то робочі місця тут в Україні будуть, але постане питання, хто їх буде займати, - каже директор «Української пивної компанії» Ігор Бурдиленко. 

За його словами, настав час зробити бізнес соціально орієнтованим.

- Індустріальний парк має стати зразком того, що можна роботи бізнес за європейськими стандартами тут у Вінниці, - говорить він. 

Він впевнений, що підписання договору покаже й іншим можливим інвесторам і партнерам шлях у Вінницю.

- Якщо говорити про цілі та завдання, то, думаю, що це перша така відправна точка розвитку та налагодження промислових можливостей і потужностей у нашому місті, - продовжив цю думку Вінницький міський голова Сергій Моргунов. - Сам кластер холодильного обладнання не створений, так би мовити, на пустому місці. Перших 250 людей вже прийняли на роботу, вони вже виготовляють перші пробні партії продукції. І фактично це той майданчик, який об’єднає всі суміжні підприємства, де виготовлятимуть холодильне об’єднання UBC Group. 

Мер каже, що особливої ваги тут набувають перспективи створення нових робочих місць, надходження до бюджету, розвиток промислового потенціалу міста та його інвестиційної привабливості. 

- Це такий знак, що інвестори можуть заходити у місто Вінницю, і можуть тут працювати, - каже Сергій Моргунов. - І маю надію, що це стане поштовхом для економічної та інвестиційної активності в місті. 

Першу чергу підприємства офіційно відкриють 7 вересня, а до кінця року вона вийде на повну потужність. Загальна кількість працюючих має сягнути тисячі осіб, а при відкритті другої, третьої та інших черг кількість працюючих відповідно зростатиме. Запланований обсяг реалізації продукції на підприємстві першої черги - 400 млн грн/рік, після реалізації другої черги (орієнтовний термін 2019-2020 рр.) – 700 млн грн/рік та додатково 1000 робочих місць. 
Додамо, що компанія UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestlе.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

437

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

317

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

170

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

166

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

158

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...