Підприємство незалежної України: живемо сьогодні з думкою про майбутнє

Сто років тому асоціація "Січ" в Едмонті (Канада) написала у своєму маніфесті: "Тут, у вільній країні, ми стали вільними, і тепер свобода бере нас за руку і говорить: давайте підемо і викорінимо поневолля із землі наших предків". 
Любов Свідра працює на ДП "Електричні системи", лайн-лідер, починала з в'язальника, народилась того ж дня, що і незалежна Україна. 

- Чи відчуваєш відповідальність, що народилась такого знакового для України дня?

- Так, звісно, відчуваю. Я трохи молодша за нашу Незалежність, народилась саме тоді, коли Україна робила перші кроки як сучасна самостійна держава.

- Ти готова як молоде покоління писати історію України з чистої сторінки?

- Я вже це роблю. Доводжу це своєю щоденною працею. Для нас, молодого покоління, важливо бути затребуваними. До того ж, як свідчить історія, українська молодь фундаментально змінювала історію, змінювала її в кращий бік для України, змінювала її назавжди. Останній раз українська молодь вийшла з протестами проти розірвання договорів щодо євроінтеграції. Ви самі знаєте, що Революція Гідності розпочалась зі студентського руху.

- Ти навчалась у школі, потім - в університеті. З якими викликами  доводилось стикатися?

- Молодих людей завжди об'єднує одна мета: вони прагнуть жити у процвітаючій країні, яка забезпечує робочими місцями, в якій немає корупції, в якій влада іде назустріч новим ідеям. Я мріяла знайти хорошу роботу одразу після навчання у виші, але для мене, на жаль, не виявилось такої можливості. Коли я дізналась про державне підприємство "Електричні системи", готова була працювати. Я почувалася нереалізованою, і тому для мене не складало проблем їхати навчатись до Івано-Франківська, опановувати незнайому для мене професію в'язальника схемних джгутів. Розумієте, для молодих людей немає складнощів і перепон.

- Не боялась опановувати нову професію, якої раніше не було на Вінниччині?

- Я маю бойовий характер, а нове мені завжди цікаве. Навпаки, я відкрила в собі грані нових можливостей. Потім я усвідомила, наскільки усе серйозно. Наше сучасне виробництво оснащене за останнім словом техніки. Ми виготовляємо продукцію для автомобілів "Мерседес". Нас перевіряли поважні аудитори, ми з усією відповідальністю ставимося до всього, що виготовляємо. Я подумала, раз нам довірили таку роботу, значить - українське суспільство має можливість робити впевнені кроки в бік власного успіху. Не треба нічого вигадувати:  хочеться жити і працювати у себе вдома, отримувати достойну зарплатню, працювати за трудовою книжкою і отримувати усі соціальні гарантії. Працюючи в'язальницею, я навчалась, опановувала нові операції, згодом стала джампером, потім - лайн-лідером. Я не зупиняюсь на досягнутому, досвід гартує мене. 

- І що, так гарно усе й одразу складалось?

- Ні, звісно, ні. Так не буває. Я слухаю поради наставників, вчуся на власних помилках. Ще я прочитала книгу Генрі Форда, який радив у моменти, коли все буде здаватися втраченим, не вішати носа і не опускати руки. Він згадував одне прислів'я: "Щоб веселку побачити, потрібно дощик пережити". На його думку, наполеглива робота, віра в себе і те, що ви робите, обов'язково дозволять "побачити веселку". Я керуюсь словами цієї визначної людини, яка відкрила автомобільний світ для нас. Я - вірю!

- Що б ти побажала Незалежній Україні в 27-му річницю її незалежності?

- Українці - розумна і творча нація. Я переконана, що Україна буде успішною, економічно розвиненою країною. Принаймні ми, молодь, докладаємо до цього максимум зусиль. Ми - діємо, креативно мислимо і рухаємось уперед! 

 


Олена КалиновськаКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

235

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

174

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

169

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

157

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

155

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...