Семеро людей попали під «бумер»

Семеро людей попали під «бумер»

Минулої суботи помер заступник начальника інформаційно-аналітичного центру міської медслужби Віктор Бондар. Його родичі та колеги стверджують, що Віктор Миколайович помер від травм, отриманих у ДТП, і бояться, що цей факт буде замовчаний в угоду високому начальству.
Аварія, про яку йдеться, сталась 27 жовтня на території міської лікарні №1, у пішохідній зоні біля шлагбаума. За офіційними даними з міліції, 42-річний водій БМВ скоїв наїзд на пішоходів, не впоравшись з керуванням.
Доцент медичного університету Ольга Іванівна Ізюмець, яка тоді теж отримала струс мозку і забій всієї лівої сторони тіла, розповіла, як це відбулося:
— 27 жовтня о 8.30 я йшла на роботу. Йшов цілий натовп людей. І ось бачу, що біля шлагбаума машина БМВ робить петлю, летить прямо на нас і врізається у натовп. Далі пам’ятаю не дуже чітко. Я впала у щілину між двома припаркованими машинами. Пам’ятаю, як відчула колеса та залізо біля себе. Він їхав на такій швидкості, що одразу проскочив ряд припаркованих машин і різко загальмував... Потім нас, 7 постраждалих, у тому числі і жінку з дитиною, забрали у травмпункт 2-ї міської лікарні.
Найбільше постраждав Віктор Бондар. Через два з половиною тижні він помер. Його керівник Наталія Венцківська говорить, що факт зв’язку смерті із травмою намагаються замовчати, бо водій нібито має зв’язки у Головдержслужбі України.
— Водій заперечує причинно-наслідковий зв’язок між травмою та смертю, — говорить пані Наталя, — Наші колеги були присутні при судово-медичній експертизі і ніхто з них не сумнівається, що Віктор Миколайович помер від тромбоемболії легеневої артерії – це найчастіше ускладнення при травмах. Натомість судмедексперт сказав, що напише в причинах смерті „серцево-судинна недостатність”.
Офіційно причина смерті невідома і сину померлого, Валерію, теж лікарю. За його словами, сім’я отримала свідоцтво про смерть, де причина не вказана.
Ольга Ізюмець розповідає, як після травми спілкувалась з водієм ВМВ. Він приходив до неї на роботу та додому:
— Він казав: „Ось, Ольга Іванівна, дивлюсь на вас і думаю: ви така здорова жінка. Я взагалі думав — там буде шлейф м’яса.” Пропонував 2 тисячі гривень компенсації. Я сказала, що адвокат назвав не менше 10 тисяч. А він: „Бондар каже 8 тисяч, ви 10. Ви що, подуріли?!”
— Болісно ранить цинізм, — говорить Наталя Венцківська, — Ця людина була дорога нам, як співробітник. Я хочу, щоб винуватці події понесли покарання.
Стосовно водія порушено кримінальну справу за ознаками злочину. Слідство триває.


Таїса ОлійникКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

209

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

153

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

141

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

135

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

125

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...