Семеро людей попали під «бумер»

Семеро людей попали під «бумер»

Минулої суботи помер заступник начальника інформаційно-аналітичного центру міської медслужби Віктор Бондар. Його родичі та колеги стверджують, що Віктор Миколайович помер від травм, отриманих у ДТП, і бояться, що цей факт буде замовчаний в угоду високому начальству.
Аварія, про яку йдеться, сталась 27 жовтня на території міської лікарні №1, у пішохідній зоні біля шлагбаума. За офіційними даними з міліції, 42-річний водій БМВ скоїв наїзд на пішоходів, не впоравшись з керуванням.
Доцент медичного університету Ольга Іванівна Ізюмець, яка тоді теж отримала струс мозку і забій всієї лівої сторони тіла, розповіла, як це відбулося:
— 27 жовтня о 8.30 я йшла на роботу. Йшов цілий натовп людей. І ось бачу, що біля шлагбаума машина БМВ робить петлю, летить прямо на нас і врізається у натовп. Далі пам’ятаю не дуже чітко. Я впала у щілину між двома припаркованими машинами. Пам’ятаю, як відчула колеса та залізо біля себе. Він їхав на такій швидкості, що одразу проскочив ряд припаркованих машин і різко загальмував... Потім нас, 7 постраждалих, у тому числі і жінку з дитиною, забрали у травмпункт 2-ї міської лікарні.
Найбільше постраждав Віктор Бондар. Через два з половиною тижні він помер. Його керівник Наталія Венцківська говорить, що факт зв’язку смерті із травмою намагаються замовчати, бо водій нібито має зв’язки у Головдержслужбі України.
— Водій заперечує причинно-наслідковий зв’язок між травмою та смертю, — говорить пані Наталя, — Наші колеги були присутні при судово-медичній експертизі і ніхто з них не сумнівається, що Віктор Миколайович помер від тромбоемболії легеневої артерії – це найчастіше ускладнення при травмах. Натомість судмедексперт сказав, що напише в причинах смерті „серцево-судинна недостатність”.
Офіційно причина смерті невідома і сину померлого, Валерію, теж лікарю. За його словами, сім’я отримала свідоцтво про смерть, де причина не вказана.
Ольга Ізюмець розповідає, як після травми спілкувалась з водієм ВМВ. Він приходив до неї на роботу та додому:
— Він казав: „Ось, Ольга Іванівна, дивлюсь на вас і думаю: ви така здорова жінка. Я взагалі думав — там буде шлейф м’яса.” Пропонував 2 тисячі гривень компенсації. Я сказала, що адвокат назвав не менше 10 тисяч. А він: „Бондар каже 8 тисяч, ви 10. Ви що, подуріли?!”
— Болісно ранить цинізм, — говорить Наталя Венцківська, — Ця людина була дорога нам, як співробітник. Я хочу, щоб винуватці події понесли покарання.
Стосовно водія порушено кримінальну справу за ознаками злочину. Слідство триває.


Таїса ОлійникКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

240

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

140

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

139

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

139

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

133

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...