Секрет успіху СК "Місто"

Секрет успіху СК

Якісні програми, прозорі відносини та своєчасні виплати

Цьогоріч єдина в Україні муніципальна страхова установа страхова компанія "Місто" (власником якої є територіальна громада міста Вінниці) святкуватиме своє десятиріччя. За цей час компанія накопичила значний досвід в обслуговуванні клієнтів та запровадила нові програми страхування. Серед популярних програм слід відзначити: добровільне медичне страхування, туристичне страхування, страхування житла та автомобілів, страхування від нещасних випадків та інші. 
Детальніше про справедливу ціну на свої послуги та надійну гарантію виконання усіх зобов'язань, що у "Місті" вважають своєю головною цінністю, розказує голова правління страхової компанії Геннадій Крамер.

- Наші завдання тісно пов'язані з пріоритетами розвитку міста, полягають у підвищенні соціального рівня та захисту життя й здоров'я громадян, - каже Геннадій Леонідович.

- У чому полягає секрет успіху страхової компанії "МІСТО"?

- Ми універсальні, тобто пропонуємо широкий спектр послуг страхування ризиків. Наші продукти мають бути максимально якісними, робота - прозора, а виплати - своєчасними. Якщо стався страховий випадок, людина має отримати виплату без жодних, як то кажуть, підводних каменів. Ще одна наша особливість - орієнтація на нагальні соціальні потреби громади. Наприклад, ми єдина компанія в Україні, яка запровадила та успішно розвиває страхування учасників АТО (зараз Операція об'єднаних сил. - Авт.). І це не якийсь піар чи бізнес-проект, а реальна та суттєва підтримка людини, яка вирушає на війну. Надавати такий поліс - велика відповідальність та честь для нас.

- Яка відмінність "МІСТА" від інших страхових компаній?

- Будемо відверті, для страхових компаній, у засновниках яких є приватні особи, головним пріоритетом завжди буде прибуток, щоб вони там не декларували на загал! Це позначається і на договорах, і на умовах, і на ставленні до клієнтів. Звісно, є багато страховиків, які надають якісний сервіс та виконують зобов'язання по договору, але лише наша компанія сплачує прибутки і податки у місцевий бюджет. Щодо програм страхування, то у страховиків вони досить схожі, хоча у нас є свої "фішки". Тому страхуватися в нашій компанії - це надійно, патріотично та вигідно громаді в цілому. А загальна сума інвестицій нашої компанії в медичне обладнання міста складає 50 мільйонів гривень.

- Які зміни відчули вінничани, які застрахувалися у вас?

- Візьмемо для прикладу програму "Школярик". Раніше страховики пропонували програми найдешевші, виплати становили близько 100 гривень, тому деякі батьки навіть не хотіли звертатися по страхових випадках: брати довідку з травмпункту, їхати в компанію, писати заяву. Адже сума зовсім не покривала витрати на лікування у випадку травми дитини. При цьому ми дослідили, що вартість програми страхування у 10 чи 20 гривень навіть сприймається несерйозно. Тому ми підняли максимальну страхову суму до 25 тис. грн., що дозволяє зробити мінімальну виплату у 300 грн. При річному внеску 50 гривень. Цей приклад наслідували інші страховики. Суттєві зміни вінничани відчули при запровадженні нашої програми страхування породіль у пологових будинках. Зараз нашими клієнтами є більше 80% майбутніх матусь. Приємно бачити, як деякі приходять за полісом вже втретє… Завдяки програмі у пологових будинках зникла проблема відсутності медикаментів та медичних засобів, з'явилося найсучасніше обладнання (УЗД), зроблені ремонти в палатах підвищеного комфорту. Все це стало можливим завдяки коштам від страхування. Ці зміни відчули вінничани, і тепер незастрахована породілля - це виняток, а не правило, як колись. 
Важливим етапом розвитку стало створення цілодобового контакт-центру, куди має зателефонувати особа, в якої стався страховий випадок. Якщо цей випадок пов'язаний зі здоров'ям, застрахований отримає консультацію висококваліфікованого лікаря з великим досвідом роботи. Ці люди готові глибоко розібратися у будь-якій ситуації та оперативно надати корисну експертну пораду. Високо оцінюють клієнти таку опцію у договорах медичного страхування, як запобіжна діагностика. Це комплекс діагностичних послуг, які направлені на запобігання серцево-судинних або онкологічних хвороб. Ми живемо у дуже швидкому темпі, нам часто бракує часу для профілактичної медичної діагностики. Хоча таке обстеження здорожчує послугу, проте наша запобіжна діагностика вже врятувала не одне життя, отже такий підхід є виправданим. 

- Чи змінюється ставлення вінничан до страхування ?

- Так, ми це бачимо із збільшенням клієнтської бази та зростанням задоволених клієнтів. Хоча рівень культури страхування у нас низький, ми залишаємося вірними своїм пріоритетам, що дозволяє ставати нам успішними.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

160

Політична позиція Ще один майбутній кандидат у президенти, як з’ясувалося, має вінницьке коріння. Валентин Наливайченко – лідер Руху ...

152

17-18 листопада у Вінниці на території заводу «Кристал» вперше відбудеться фестиваль сучасного мистецтва «Air ГогольFest». ...

134

На засіданні ради Північного госпітального округу обговорили перпективи реформування У Вінниці 6 листопада відбулось чергове ...

126

У разі заборгованості "Вінницягаз" має протягом двох днів припинити постачання газу Попри оптимістичний початок опалювального сезону, ...

125

Наступного року місто планує закупити ще один земснаряд для очищення річки Мальки коропа, щуки, товстолоба, сома та білого амура ...