Секрет успіху СК "Місто"

Секрет успіху СК

Якісні програми, прозорі відносини та своєчасні виплати

Цьогоріч єдина в Україні муніципальна страхова установа страхова компанія "Місто" (власником якої є територіальна громада міста Вінниці) святкуватиме своє десятиріччя. За цей час компанія накопичила значний досвід в обслуговуванні клієнтів та запровадила нові програми страхування. Серед популярних програм слід відзначити: добровільне медичне страхування, туристичне страхування, страхування житла та автомобілів, страхування від нещасних випадків та інші. 
Детальніше про справедливу ціну на свої послуги та надійну гарантію виконання усіх зобов'язань, що у "Місті" вважають своєю головною цінністю, розказує голова правління страхової компанії Геннадій Крамер.

- Наші завдання тісно пов'язані з пріоритетами розвитку міста, полягають у підвищенні соціального рівня та захисту життя й здоров'я громадян, - каже Геннадій Леонідович.

- У чому полягає секрет успіху страхової компанії "МІСТО"?

- Ми універсальні, тобто пропонуємо широкий спектр послуг страхування ризиків. Наші продукти мають бути максимально якісними, робота - прозора, а виплати - своєчасними. Якщо стався страховий випадок, людина має отримати виплату без жодних, як то кажуть, підводних каменів. Ще одна наша особливість - орієнтація на нагальні соціальні потреби громади. Наприклад, ми єдина компанія в Україні, яка запровадила та успішно розвиває страхування учасників АТО (зараз Операція об'єднаних сил. - Авт.). І це не якийсь піар чи бізнес-проект, а реальна та суттєва підтримка людини, яка вирушає на війну. Надавати такий поліс - велика відповідальність та честь для нас.

- Яка відмінність "МІСТА" від інших страхових компаній?

- Будемо відверті, для страхових компаній, у засновниках яких є приватні особи, головним пріоритетом завжди буде прибуток, щоб вони там не декларували на загал! Це позначається і на договорах, і на умовах, і на ставленні до клієнтів. Звісно, є багато страховиків, які надають якісний сервіс та виконують зобов'язання по договору, але лише наша компанія сплачує прибутки і податки у місцевий бюджет. Щодо програм страхування, то у страховиків вони досить схожі, хоча у нас є свої "фішки". Тому страхуватися в нашій компанії - це надійно, патріотично та вигідно громаді в цілому. А загальна сума інвестицій нашої компанії в медичне обладнання міста складає 50 мільйонів гривень.

- Які зміни відчули вінничани, які застрахувалися у вас?

- Візьмемо для прикладу програму "Школярик". Раніше страховики пропонували програми найдешевші, виплати становили близько 100 гривень, тому деякі батьки навіть не хотіли звертатися по страхових випадках: брати довідку з травмпункту, їхати в компанію, писати заяву. Адже сума зовсім не покривала витрати на лікування у випадку травми дитини. При цьому ми дослідили, що вартість програми страхування у 10 чи 20 гривень навіть сприймається несерйозно. Тому ми підняли максимальну страхову суму до 25 тис. грн., що дозволяє зробити мінімальну виплату у 300 грн. При річному внеску 50 гривень. Цей приклад наслідували інші страховики. Суттєві зміни вінничани відчули при запровадженні нашої програми страхування породіль у пологових будинках. Зараз нашими клієнтами є більше 80% майбутніх матусь. Приємно бачити, як деякі приходять за полісом вже втретє… Завдяки програмі у пологових будинках зникла проблема відсутності медикаментів та медичних засобів, з'явилося найсучасніше обладнання (УЗД), зроблені ремонти в палатах підвищеного комфорту. Все це стало можливим завдяки коштам від страхування. Ці зміни відчули вінничани, і тепер незастрахована породілля - це виняток, а не правило, як колись. 
Важливим етапом розвитку стало створення цілодобового контакт-центру, куди має зателефонувати особа, в якої стався страховий випадок. Якщо цей випадок пов'язаний зі здоров'ям, застрахований отримає консультацію висококваліфікованого лікаря з великим досвідом роботи. Ці люди готові глибоко розібратися у будь-якій ситуації та оперативно надати корисну експертну пораду. Високо оцінюють клієнти таку опцію у договорах медичного страхування, як запобіжна діагностика. Це комплекс діагностичних послуг, які направлені на запобігання серцево-судинних або онкологічних хвороб. Ми живемо у дуже швидкому темпі, нам часто бракує часу для профілактичної медичної діагностики. Хоча таке обстеження здорожчує послугу, проте наша запобіжна діагностика вже врятувала не одне життя, отже такий підхід є виправданим. 

- Чи змінюється ставлення вінничан до страхування ?

- Так, ми це бачимо із збільшенням клієнтської бази та зростанням задоволених клієнтів. Хоча рівень культури страхування у нас низький, ми залишаємося вірними своїм пріоритетам, що дозволяє ставати нам успішними.


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

205

Мера Могилева-Подільського також відсторонили від посади до 8 квітня Наступні два місяці підозрюваний у хабарництві мер ...

203

Поки два монополісти з'ясовують стосунки - страждають вінничани Одразу два мікрорайони Вінниці 11 лютого залишились без водопостачання....

203

Студент-медик, який помер від кору, міг бути не щепленим, - каже головний інфекціоніст області Лариса Мороз Після смерті від кору ...

201

Вінничани, які вперше звернулися за субсидією з початку цього року, уже в березі отримають "живі" гроші. Це монетизація субсидій. Тим, ...

200

У прокуратурі розповіли про найбільш розповсюджені схеми розкрадання бюджетних коштів У прокуратурі Вінницької області, спираючись ...