«У Вінниці одразу відчуваєш, що це місто, яке доглядають і розвивають»

Рок-гурт «Антитіла» Тарас Тополя в ексклюзивному інтерв’ю розповів, за що любить Вінницю, як провів Північно-Американський тур і отримав статуетку «Золота Жар-Птиця». А ще згадав про дитинство, яке він провів у бабусі на Вінниччині.

– Цього року ми виступали на відкритті світло-музичного фонтану у Вінниці, погуляти не встигли, але чистоту і охайність помітили. Не скажу, що Вінниця єдина на всю країну, ні. На щастя, є ще багато міст і містечок, де чисто і затишно. Але у Вінниці одразу відчуваєш, що це місто, за яким дивляться, яке доглядають і розвивають. Тут немає великої кількості МАФів, які шкодять зовнішньому вигляду міста, немає перекошених брудних маршрутних таксі. І дороги здебільшого рівні і хороші.

Ностальгія мене завжди наздоганяє, коли приїжджаю на Поділля. Тут, на Поділлі, на річці Дністер, пройшла частина мого дитинства. Я щороку влітку у бабусі й дідуся проводив кілька тижнів або й цілі місяці. Маю багато теплих дитячих спогадів, пов’язаних із Ямполем, Дністром, незабутніми тамтешніми стравами – бринзою, мамалигою. Це не забувається.

– «Антитіла» завершили Північно-Американський тур. Перед тим ви вже давали декілька концертів у США й Канаді. Як закордоном сприймають українську музику?

– Прекрасно. Ми зібрали тисячі українців Америки і Канади у себе на концертах. Важко було, сам процес перельотів і переїздів не легкий. Але коли виходиш на сцену – все як рукою знімає. Коли повні зали за тисячі кілометрів від рідного Києва співають хором твої пісні – розумієш, що все не дарма.

– У грудні «Антитіла» встановили рекорд України з кількості міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру. Плануєте в наступному турі побити власний рекорд?

– Наступний рік плануємо брати нову висоту. Цього разу не кількістю міст, а кількістю людей на концертах. У 2019-му ми вирушаємо у стадіонний тур.

– Зараз серед молоді популярно обирати собі авторитетів, кумирів. Зокрема, ви є кумиром багатьох, прикладом для наслідування. Як ставитесь до авторитетів? Чи були кумири у вас і чи є зараз?

– Особисто у мене ніколи не було кумирів. Якось так мене виховали, що єдиним кумиром для мене була ота вища сила, сила Любові, яка все створила, і якостям якої я би хотів наслідувати. Хтось називає цю силу Богом, Творцем, Крішною, Аллахом... для мене це не суттєво. Я знаю, що вона, ця сила, є. А от приклади людських чеснот, приклади для наслідування  - авжеж були. Ситуативно ці герої змінювалися, в процесі дорослішання. Я розумію що для багатьох людей «Антитіла» також є прикладом. Тому дуже відповідально ставлюся до популярності групи і всіх своїх публічних вчинків та інтерв‘ю.

– Про що мріяли в дитинстві і чи вдалося здійснити дитячу мрію?

– Завжди мріяв бути на сцені. І так і сталося зо справа мого життя – музика. Це прекрасно. Досягти цього мотивувало Нестримне внутрішнє бажання творити, і через творчість говорити з людьми. Скільки труднощів ми пройшли разом із командою «Антитіл», і кожного разу оце бажання тримало нас від того, щоб не опустити руки – знову і знову підніматися і йти вперед.
 

 


Тетяна ПИСАРЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

155

400 військово-зобов'язаних оперативного резерву І черги направлено до навчальних центрів Вінницький обласний військовий комісаріат ...

137

7 грудня Вінницю відвідав Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман. Під час зустрічі із міським ...

136

На сесії Вінницької облради 4 грудня депутати внесли зміни і продовжили дію обласної цільової Програми підтримки учасників АТО, членів ...

135

У Вінниці стартувала благодійна акція Днями у Вінниці стартувала акція "підвішених" кав і обідів. Купити каву чи обід може будь-хто, ...

133

На позачерговій сесії Вінницької облради, 4 грудня, депутати проголосували за ряд кадрових рішень. Так, на посаду головного лікаря ...