«У Вінниці одразу відчуваєш, що це місто, яке доглядають і розвивають»

Рок-гурт «Антитіла» Тарас Тополя в ексклюзивному інтерв’ю розповів, за що любить Вінницю, як провів Північно-Американський тур і отримав статуетку «Золота Жар-Птиця». А ще згадав про дитинство, яке він провів у бабусі на Вінниччині.

– Цього року ми виступали на відкритті світло-музичного фонтану у Вінниці, погуляти не встигли, але чистоту і охайність помітили. Не скажу, що Вінниця єдина на всю країну, ні. На щастя, є ще багато міст і містечок, де чисто і затишно. Але у Вінниці одразу відчуваєш, що це місто, за яким дивляться, яке доглядають і розвивають. Тут немає великої кількості МАФів, які шкодять зовнішньому вигляду міста, немає перекошених брудних маршрутних таксі. І дороги здебільшого рівні і хороші.

Ностальгія мене завжди наздоганяє, коли приїжджаю на Поділля. Тут, на Поділлі, на річці Дністер, пройшла частина мого дитинства. Я щороку влітку у бабусі й дідуся проводив кілька тижнів або й цілі місяці. Маю багато теплих дитячих спогадів, пов’язаних із Ямполем, Дністром, незабутніми тамтешніми стравами – бринзою, мамалигою. Це не забувається.

– «Антитіла» завершили Північно-Американський тур. Перед тим ви вже давали декілька концертів у США й Канаді. Як закордоном сприймають українську музику?

– Прекрасно. Ми зібрали тисячі українців Америки і Канади у себе на концертах. Важко було, сам процес перельотів і переїздів не легкий. Але коли виходиш на сцену – все як рукою знімає. Коли повні зали за тисячі кілометрів від рідного Києва співають хором твої пісні – розумієш, що все не дарма.

– У грудні «Антитіла» встановили рекорд України з кількості міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру. Плануєте в наступному турі побити власний рекорд?

– Наступний рік плануємо брати нову висоту. Цього разу не кількістю міст, а кількістю людей на концертах. У 2019-му ми вирушаємо у стадіонний тур.

– Зараз серед молоді популярно обирати собі авторитетів, кумирів. Зокрема, ви є кумиром багатьох, прикладом для наслідування. Як ставитесь до авторитетів? Чи були кумири у вас і чи є зараз?

– Особисто у мене ніколи не було кумирів. Якось так мене виховали, що єдиним кумиром для мене була ота вища сила, сила Любові, яка все створила, і якостям якої я би хотів наслідувати. Хтось називає цю силу Богом, Творцем, Крішною, Аллахом... для мене це не суттєво. Я знаю, що вона, ця сила, є. А от приклади людських чеснот, приклади для наслідування  - авжеж були. Ситуативно ці герої змінювалися, в процесі дорослішання. Я розумію що для багатьох людей «Антитіла» також є прикладом. Тому дуже відповідально ставлюся до популярності групи і всіх своїх публічних вчинків та інтерв‘ю.

– Про що мріяли в дитинстві і чи вдалося здійснити дитячу мрію?

– Завжди мріяв бути на сцені. І так і сталося зо справа мого життя – музика. Це прекрасно. Досягти цього мотивувало Нестримне внутрішнє бажання творити, і через творчість говорити з людьми. Скільки труднощів ми пройшли разом із командою «Антитіл», і кожного разу оце бажання тримало нас від того, щоб не опустити руки – знову і знову підніматися і йти вперед.
 

 


Тетяна ПИСАРЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

273

Психіатр Наталя Денисюк: У моїх пацієнтів найтовстіші медичні картки Наталя Денисюк 22 роки допомагає вінничанам долати депресивні ...

200

Потужності підпри\мства можуть щорічно забезпечувати електроенергією 150 тисяч квартир. Першу чергу унікального для України заводу із ...

184

Вінницький шаховий клуб "Романтик", де діє філія МДЮСШ № 6, торік переміг на юнацькому командному чемпіонаті області у Літині. Цього року ...

183

Що зміниться з березня 2019 року У Західній Європі люди, досягаючи пенсійного віку, починають нове повноцінне життя. Їхні пенсії ...

174

У прокуратурі заявили про 15 тисяч доларів за 0,3 га землі під забудову. Під слідством мер Мигилева-Подільського Прокуратура Вінницької ...