Депутати виділили кошти на транспорт, освіту, музей

На черговій сесії Вінницької міськради, яка відбулась 25 квітня, депутати розглянули 38 питань і заслухали кілька виступів. Більшість із них тим чи іншим чином стосувалися розподілу фінансів.
Зокрема, депутати проголосували за збільшення статутного капіталу Вінницької транспортної компанії. 

- Кошти у сумі майже 50 мільйонів підуть на модернізацію двох трамваїв Vinway, переоснащення 1,1 кілометра кабельних ліній, капітально-відновлювальний ремонт чотирьох автобусів, придбаних десять років тому, капітальний ремонт майже кілометра трамвайних колій на вулиці Янгеля, а також на інші потреби, які пов'язані з діяльністю Вінницької транспортної компанії, - заявив міський голова. 

Він нагадав, що "Вінницька транспортна компанія" недаремно вважається однією з кращих у країні.

- Тепер до нас навіть швейцарські фахівці приїжджають вчитися, - відзначив мер. 

Депутати також внесли зміни до міського бюджету, які дозволять виділяти кошти у тому числі й на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.

- Додаткові гроші підуть на розвиток нової української школи та професійно-технічної освіти для створення навчально-технічного центру в ПТУ №1, - сказав він.

Там студенти опановують такі професії, як токар, верстатник широкого профілю, електрозварювальник ручного зварювання, електромонтер з освітлення освітлювальних мереж.
Фінансову підтримку отримає й проект "Fly Up: упевнений старт молоді", який має на меті підготувати учнів до свідомого вибору робітничої професії.
Також внесені зміни до Програми розвитку культури та мистецтва Вінниці. 

- Ми надаємо комунальному підприємству "Центр історії Вінниці" приміщення по вулиці Соборній,89. На першому поверсі там буде створено музейний заклад, - повідомив Сергій Моргунов. 

Він нагадав, що створення музеїв у Вінниці триває дуже активно. 

- Минулого місяця відкрився Музей транспорту, надалі працюватимемо над розширенням Музею марки, є ще плани по створенню Музею мужності, - розповів Сергій Моргунов. 

Він уважає, що усе це підвищує туристичну привабливість міста.

- А також стане у нагоді з точки зору вивченні історії, буде цікавим і туристам, і самим вінничан, - зазначив міський голова.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

329

Пожежу на речовому складі військової частити А1619 слідство кваліфікувало як недбале ставлення до військової служби. Саме за ч.3 ст.425 ...

256

Керівника комунального підприємства "Вінницяоблводоканал" хочуть преміювати. Ця пропозиція вчора, 21 листопада, розглядалася на ...

225

Екіпаж сектору реагування патрульної поліції Жмеринського відділу поліції серед ночі знайшов та повернув матері сина, який потайки від...

216

Калинівська місцевою прокуратурою Вінницької області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ...

204

ДТП на перехресті Келецька-Шевченка, сьогодні, 21 листопада, зафіксували камери відеоспостереження. О 8.30 автомобіль «Нісан» збив ...