Депутати виділили кошти на транспорт, освіту, музей

На черговій сесії Вінницької міськради, яка відбулась 25 квітня, депутати розглянули 38 питань і заслухали кілька виступів. Більшість із них тим чи іншим чином стосувалися розподілу фінансів.
Зокрема, депутати проголосували за збільшення статутного капіталу Вінницької транспортної компанії. 

- Кошти у сумі майже 50 мільйонів підуть на модернізацію двох трамваїв Vinway, переоснащення 1,1 кілометра кабельних ліній, капітально-відновлювальний ремонт чотирьох автобусів, придбаних десять років тому, капітальний ремонт майже кілометра трамвайних колій на вулиці Янгеля, а також на інші потреби, які пов'язані з діяльністю Вінницької транспортної компанії, - заявив міський голова. 

Він нагадав, що "Вінницька транспортна компанія" недаремно вважається однією з кращих у країні.

- Тепер до нас навіть швейцарські фахівці приїжджають вчитися, - відзначив мер. 

Депутати також внесли зміни до міського бюджету, які дозволять виділяти кошти у тому числі й на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.

- Додаткові гроші підуть на розвиток нової української школи та професійно-технічної освіти для створення навчально-технічного центру в ПТУ №1, - сказав він.

Там студенти опановують такі професії, як токар, верстатник широкого профілю, електрозварювальник ручного зварювання, електромонтер з освітлення освітлювальних мереж.
Фінансову підтримку отримає й проект "Fly Up: упевнений старт молоді", який має на меті підготувати учнів до свідомого вибору робітничої професії.
Також внесені зміни до Програми розвитку культури та мистецтва Вінниці. 

- Ми надаємо комунальному підприємству "Центр історії Вінниці" приміщення по вулиці Соборній,89. На першому поверсі там буде створено музейний заклад, - повідомив Сергій Моргунов. 

Він нагадав, що створення музеїв у Вінниці триває дуже активно. 

- Минулого місяця відкрився Музей транспорту, надалі працюватимемо над розширенням Музею марки, є ще плани по створенню Музею мужності, - розповів Сергій Моргунов. 

Він уважає, що усе це підвищує туристичну привабливість міста.

- А також стане у нагоді з точки зору вивченні історії, буде цікавим і туристам, і самим вінничан, - зазначив міський голова.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1011

«Надійшла інформація від мешканців Калинівки, що горить склад з порохом!!! За словами очевидців, почали евакуйовувати найближчі села», ...

439

Могилів-Подільська місцева прокуратура Вінницької області встановила факт наявності заборгованості зі сплати орендної плати, який має...

376

9 вересня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулась оперативна нарада щодо резонансної ...

338

Мер Бару оголосив голодування, бо сесія міськради провалила голосування, не підтримавши грантовий проєкт Чотири питання щодо ...

296

З 30 серпня по 9 вересня було викрадено три велосипеди Nextbike (пошкоджені велосипеди - то окрема тема), по всім випадкам відкриті кримінальні...