Фотошоп замінить навіть…весілля

Пам’ятаєте, як фотографували років 15-20 тому? Потрібно було обов’язково зробити зачіску, одягнути найкращий одяг, стати біля стільця на фоні якоїсь драпіровки, ні в якому разі не моргати і чекати, коли „вилетить пташка”. А потім кілька днів чекати, поки надрукують фотографію. І коли отримаєш, залишалось дорікати природі, чому ти така нефотогенічна.
Сьогодні, у часи цифрових технологій, сам процес фотографування залишився, але спосіб обробки фотографій змінився кардинально. Завдяки чарівній програмі «Фотошоп» та новим технологіям друку з фотографії можна зробити ВСЕ, навіть „картину маслом”.
Фотограф Олександр Торчинський розповідає, що технологію „під олійну фарбу” фотосалон „Купідон” застосовує з 2005 року. Для бажаючих мати власну картину спочатку проводиться фотосесія. При цьому важливий тільки вираз обличчя, все інше коректується.
„Зараз дуже багато молодят розписуються без урочистостей. І фотографуватися приходять у будень, у джинсах та футболках. А портрет бажають гарний. Тому у нас великий вибір весільних костюмів в електронному варіанті,” – говорить Олександр Торчинський.
Крім весільних можна обрати костюми різних епох, а також будь-якій фон – від пляжу до королівського палацу.
З кількох фотографій обирається одна, яка обробляється „під олійні фарби” на комп’ютері й друкується на полотні. Ефект олійної фарби досягається завдяки нанесенню на поверхню кількох спеціальних шарів, що імітують ефект мазка. За словами Олександра Торчинського, найбільшим попитом такі портрети користуються у молодят. Для ювілярів подібна робота теж оригінальний подарунок.
Коштує „картина маслом” в залежності від розміру. Для прикладу, картина 40х50 см коштує 180 грн., плюс ще 50 грн. за фотосесію та один пробний портрет.
Тим, хто вважає, що фотографія олійною фарбою консервативна, фотосалони пропонують стереокартинку. Пам’ятаєте, колись були календарики, що переливаються? Тепер можна зробити подібний календарик з вашим фото. А також великий об’ємний портрет, чи весільну фотографію.
Останній крик фотомоди — банер на пластику, який не боїться ні дощу, ні снігу. Коштує недешево, але виглядає вражаюче.
„Виробники пластику дають гарантію на 100 років. Перевірити це, звичайно, складно, але, спостерігаючи, як себе поводить матеріал протягом року, доводиться вірити,” — жартує фотограф.


Таїса ОлійникКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

568

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

483

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

398

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

393

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

379

 Але енергетики досі погрожують відключенням На сесії Вінницької міськради 4 жовтня депутати проголосували за зміни до бюджету, які ...