Вінниця–Даламан: із 19 травня польоти відновлюються

Із 19 травня із аеропорту «Вінниця» можна буде літати до аеропорту міста Даламан, що у Туреччині. Час у дорозі - понад дві години.

- За підтримки Вінницької міської ради ми анонсуємо відновлення із 19 травня прямих польотів із вінницького аеропорту до Туреччини на відпочинок у місті  Даламан. Із 26 травня рейси планують пустити двічі на тиждень. Рейс прямий, – розповів директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець.

Цього року аеропорт «Даламан» ввів в експлуатацію новий сучасний термінальний комплекс. Аеропорт має великі плани на подальший розвиток. 

- Проаналізувавши області України, виявилося, що багато жителів міста Вінниці та Вінницької області летять у Даламан через Київ. Нашою ціллю стало зробити так, щоб вінничани летіли у Даламан напряму зі свого аеропорту. Цим проектом зацікавився туроператор Travel Professional Group, і ми погодили з ними дати вильотів. Тож ми готові приймати вінничан у Даламані з європейською якістю та сервісом, – зазначив спеціаліст з маркетингу аеропорту Даламан Рустамчон Ахмадзода.

Цього року із аеропортом Даламан співпрацюватиме у Вінниці компанія Travel Professional Group. Як зазначив директор з розвитку компанії TPG Валерій Паренчук, для них це новий напрямок.

- Для нас – це новий продукт, яким ми пишаємось і хочемо запропонувати його вінничанам. Даламан – це щось нове у добре відомій Туреччині. Це – новий тренд, і ми раді надати можливість відправитись в цю захоплюючу подорож, – додав Валерій Паренчук.

Заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський під час зустрічі із представниками аеропорту Даламан висловив сподівання, що вони працюватимуть не  лише над виїзним туризмом, а й над в’їзним. 

Із аеропорту "Даламан" трансфером до курортних міст Мармаріс - 80 хвилин, до Фетхії - 45 хвилин. Звідси також швидко можна дістатися до таких курортних зон відпочинку, як Даламан, Акяка, Дальян, Олюденіз, Каш, Калкан і Датча.

Минулого року протягом літа у газеті «Місто» вийшли ряд публікацій про відпочинок у південно-західній частині Туреччини. Усі їх можна знайти на нашому сайті - misto.vn.ua. 

У Даламані понад 1000 км берегової лінії і 130 мальовничих бухт. Тож на відпочинку тут кожен турист зможе знайти собі місце і розваги для душі. Захоплюючий політ на парапланері з гори Бабадаг, а це висота майже 2000 метрів. Прогулянка на човні каналом Дальяна до туристичного термального центру. По дорозі можна роздивитися скальні гробниці у древньому місті Каунос. Накупавшись у термальних джерелах і прийнявши грязьові ванни, відпочивальникам обов'язково варто відвідати пляж Ізутузу. Це піщаний пляж довжиною 5400 м з неймовірними пейзажами! Тисячі туристів їдуть сюди не лише поніжитися в морі і полежати на пляжі, а й побачити гігантських черепах "Карета Карета". Їхні розміри сягають до 1,5 м, а вага до 150 кг. На пляжі є спеціально огороджені місця, де ці гігантські черепахи відклали яйця.

Ця частина Туреччини має чим вражати найвибагливіших туристів. Варто відзначити, що основний потік туристів у турецькому регіоні Даламан - це відпочиваючі з Англії, Німеччини та України. І останнім часом кількість українських туристів збільшилась. 

 


Інна МАРТКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

176

Триденний літературний фестиваль «Острів Європа», присвячений «камерним» літературам, малим мовам та локальним текстам, зібрав у ...

156

Маніпуляцією назвали чиновники заяви деяких перевізників про відміну із 1 липня пільгового проїзду Рішення монетизувати пільги на ...

141

Депутати відклали голосування по призначенню на наступну сесію у липні Під час сесії Вінницької облради, яка відбулася 15 червня, ...

136

Купили земснаряд у Херсоні, він може піднімати мул із глибини семи метрів Із 7 червня триває очистка дна Південного Бугу від мулу і ...

128

У Вінниці підбили підсумки ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник / The best artist 2018».  Дев’ять днів художники із семи країн ...