Вінниця–Даламан: із 19 травня польоти відновлюються

Із 19 травня із аеропорту «Вінниця» можна буде літати до аеропорту міста Даламан, що у Туреччині. Час у дорозі - понад дві години.

- За підтримки Вінницької міської ради ми анонсуємо відновлення із 19 травня прямих польотів із вінницького аеропорту до Туреччини на відпочинок у місті  Даламан. Із 26 травня рейси планують пустити двічі на тиждень. Рейс прямий, – розповів директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець.

Цього року аеропорт «Даламан» ввів в експлуатацію новий сучасний термінальний комплекс. Аеропорт має великі плани на подальший розвиток. 

- Проаналізувавши області України, виявилося, що багато жителів міста Вінниці та Вінницької області летять у Даламан через Київ. Нашою ціллю стало зробити так, щоб вінничани летіли у Даламан напряму зі свого аеропорту. Цим проектом зацікавився туроператор Travel Professional Group, і ми погодили з ними дати вильотів. Тож ми готові приймати вінничан у Даламані з європейською якістю та сервісом, – зазначив спеціаліст з маркетингу аеропорту Даламан Рустамчон Ахмадзода.

Цього року із аеропортом Даламан співпрацюватиме у Вінниці компанія Travel Professional Group. Як зазначив директор з розвитку компанії TPG Валерій Паренчук, для них це новий напрямок.

- Для нас – це новий продукт, яким ми пишаємось і хочемо запропонувати його вінничанам. Даламан – це щось нове у добре відомій Туреччині. Це – новий тренд, і ми раді надати можливість відправитись в цю захоплюючу подорож, – додав Валерій Паренчук.

Заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський під час зустрічі із представниками аеропорту Даламан висловив сподівання, що вони працюватимуть не  лише над виїзним туризмом, а й над в’їзним. 

Із аеропорту "Даламан" трансфером до курортних міст Мармаріс - 80 хвилин, до Фетхії - 45 хвилин. Звідси також швидко можна дістатися до таких курортних зон відпочинку, як Даламан, Акяка, Дальян, Олюденіз, Каш, Калкан і Датча.

Минулого року протягом літа у газеті «Місто» вийшли ряд публікацій про відпочинок у південно-західній частині Туреччини. Усі їх можна знайти на нашому сайті - misto.vn.ua. 

У Даламані понад 1000 км берегової лінії і 130 мальовничих бухт. Тож на відпочинку тут кожен турист зможе знайти собі місце і розваги для душі. Захоплюючий політ на парапланері з гори Бабадаг, а це висота майже 2000 метрів. Прогулянка на човні каналом Дальяна до туристичного термального центру. По дорозі можна роздивитися скальні гробниці у древньому місті Каунос. Накупавшись у термальних джерелах і прийнявши грязьові ванни, відпочивальникам обов'язково варто відвідати пляж Ізутузу. Це піщаний пляж довжиною 5400 м з неймовірними пейзажами! Тисячі туристів їдуть сюди не лише поніжитися в морі і полежати на пляжі, а й побачити гігантських черепах "Карета Карета". Їхні розміри сягають до 1,5 м, а вага до 150 кг. На пляжі є спеціально огороджені місця, де ці гігантські черепахи відклали яйця.

Ця частина Туреччини має чим вражати найвибагливіших туристів. Варто відзначити, що основний потік туристів у турецькому регіоні Даламан - це відпочиваючі з Англії, Німеччини та України. І останнім часом кількість українських туристів збільшилась. 

 


Інна МАРТКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

160

Політична позиція Ще один майбутній кандидат у президенти, як з’ясувалося, має вінницьке коріння. Валентин Наливайченко – лідер Руху ...

149

17-18 листопада у Вінниці на території заводу «Кристал» вперше відбудеться фестиваль сучасного мистецтва «Air ГогольFest». ...

134

На засіданні ради Північного госпітального округу обговорили перпективи реформування У Вінниці 6 листопада відбулось чергове ...

126

У разі заборгованості "Вінницягаз" має протягом двох днів припинити постачання газу Попри оптимістичний початок опалювального сезону, ...

125

Наступного року місто планує закупити ще один земснаряд для очищення річки Мальки коропа, щуки, товстолоба, сома та білого амура ...