Завершився І етап Всеукраїнської олімпіади з програмування у Вінницькій області: визначили переможців

Завершився І етап Всеукраїнської олімпіади з програмування у Вінницькій області: визначили переможців

 
Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади (у статусі 1/8 фіналу першості світу) цьогоріч відбувся 21 квітня у 36 базових університетах усіх обласних центрів України.

  Загалом по Україні в цій олімпіаді, координованої директором півфіналу студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, відмінником освіти України, професором кафедри комп’ютерних наук ВНТУ, Володимиром Месюрою, змагалися близько 800 команд (по три учасники) студентів вишів та коледжів, а також понад 100 шкільних команд.
  Враховуючи високу популярність олімпіади та велику кількість бажаючих взяти в неї участь вже третій рік поспіль у Вінницькій області було організовано дві базових площадки – на основі Вінницького національного технічного університету (керував координатор 1-го етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади по Вінницькій області, відмінник освіти України, доцент кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Ігор Арсенюк) та на базі Вінницького державного педагогічного університету (керував координатор 1-го етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування по Вінницькій області доцент кафедри математики та інформатики ВДПУ, Олександр Жмурко).
На базі ВНТУ у змаганнях взяли участь 78 команд: із ВНТУ – 57 команд, Донецького національного університету ім.Василя Стуса – 7 команд, Вінницького коледжу національного університету харчових технологій (ВК НУХТ) – 3 команди, Вінницького технічного коледжу (ВТК) – 2 команди та, поза конкурсом, з фізико-математичної гімназії № 17 (ФМГ №17) – 9 команд. За кількістю команд майданчик Вінницького політеху посів 1-е місце в Україні. Сам виш, виставивши на змагання 57 команд, також став першим за цим показником в Україні.
  На базі ВДПУ в олімпіаді взяли участь 20 команд. Крім власних команд, тут змагалися ще команди Вінницького фінансово-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного медичного університету ім.Миколи Пирогова, Вінницького національного аграрного університету; а також учнівські команди з Вінницького технічного ліцею, шкіл № 18, 23, 35, а також з Вінницького міського палацу дітей та юнацтва і спеціалізована школа I – III ст. №1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради вінницької області.
  Учасникам змагання було запропоновано 14 задач різного рівня складності, що дало можливість позмагатися у „своїй ваговій категорії” класичним, технічним, педагогічним, природничим та економічним університетам, студентам коледжів та школярам.

Призери олімпіади по Вінницькій області (у групі технічних університетів):

Перше місце – у команди з ВНТУ VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни, Юрія Шмерчука, Олександра Спажева (тренер – Володимир Месюра)

Два других місця - у команд ДонНУ DonNU_Fearless у складі Ярослава Ісаєнкова, Максима Бацінко, Ярослава Проценко та VNTU_[figTree] у складі Олексія Кавки, Андрія Андрєєва, Максима Мельника (тренер – Вікторія Войтко)
Три третіх місця - у команд з ВНТУ – VNTU_9_3/4 у складі Костянтина Костюка, Леоніда Кузнєцова, Романа Іванова (тренер – Вікторія Войтко); VNTU_Network_Team у складі Віктора Свіжака, Андрія Наумовського, Михайла Позура; VNTU_++j+++j у складі Михайла Кренціна, Олександра Восьмушка, Антона Зубка.

У групі коледжів по Вінницькій області перше місце виборола команда і з ВТК VTC_Kirpich у складі Антонія Дана, Андрія Гаврилюка, Вадима Маліцького (тренер: Андрій Стець).
Друге місце по Вінницькій області посіла команда ВК НУХТ VC Nuft_2018-1 у складі Романа Мельниченка, Анастасії Карачової, Едуарда Бабецького (тренер: Руслан Тичук).
Третє місце дісталося команді з ВТК VTC_FrenchTV у складі Володимира Петрова, Максима Кметя, Миколи Гуторова (тренер – Андрій Стець)

У шкільній групі перше місце по Вінницькій області виборола команда школярів з ФМГ №17 s_VFMG17_SBK у складі Клончака Сергія, Швеця Михайла, Бархо Марка (тренер: Непомнящий Григорій).
Друге місце дісталося також команді з ФМГ №17 s_VFMG17_vinnytsia_Bee_s kness у складі, Марини Месюри, Антона Чернова, Пішенка Влада (тренери: Підлужняк Наталія, Григорій Непомнящий).
Третє місце здобула команда ВТЛ sVTL у складі Тимчука Дениса, Ливицької Діана, Кузнецова Іллі (тренер – Ніна Єфременюк)​.

У групі педагогічних університетів перше місце по Вінницькій області виборола команда ВДПУ ім.Михайла Коцюбинського V SPU_Penguins у складі Сергія Руденка, Олександра Михайлюка, Дмитра Бойчука.
Друге місце у команди VSPU_AFH у складі Максима Мазура, Юрія Люлька, Вікторії Дерус.
Третє місце дісталося команді VSPU_Staner у складі Олександра Панченка, Олександра Пашківського, Дмитра Березова (тренер усіх команд – Олександр Жмурко).

У групі економічних університетів перше місце по Вінницькій області виборола команда ВТЕІ КНТЕУ VITE_KNUTE_niceRabbits у складі Ірини Бондарчук, Євгена Замітайла, Олега Кліщука (тренер – Олена Кузьміна).

У групі природничих університетів перше місце по Вінницькій області виборола команда ВДМУ ім. М. Пирогова VNMU_likar у складі Чорного Євгена, Лукашенко Анни,  Лашкевичи Миколи (тренер – Ревенюк Віктор).
Друге місце - у ВНАУ VNAU_bublik у складі Сукача Олександра, Огера Андрія, Юрчука Богдана (тренер – Бурдейна Людмила).

Таким чином, вихід у наступний ІІ етап олімпіади (1/4 першість світу з програмування), який відбудеться восени цього року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, вибороли 6 кращих команди ВНТУ, 3 кращі команди з ДонНУ ім.В.Стуса, 2 кращі команди з ВДПУ, а також по одній кращій команді від ВДМУ ім.М.Пирогова, ВТЕІ КНТЕУ, а також по одній кращій команді з ВТК та ВК НУХТ та кращі дві команди з ФМГ №17.

Оргкомітет олімпіади висловлює велику подяку спонсорам олімпіади, які перетворили змагання на урочисту подію та подарували усім святковий настрій, а також інформаційним спонсорам.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

44

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

37

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...

36

Громадськості запропонували обговорити варіант забудови набережної від Староміського мосту до "Спартака" Громадські слухання з ...

34

10 липня на повторних громадських слухання щодо містобудівної документації детального плану "Групи житлових будинків по вулиці ...

33

11 липня "Нива" на Київщині зіграла контрольний поєдинок проти "Діназа" (Вишгород). Цей клуб є суперником нашої команди у новому сезоні ...