Завершився І етап Всеукраїнської олімпіади з програмування у Вінницькій області: визначили переможців

Завершився І етап Всеукраїнської олімпіади з програмування у Вінницькій області: визначили переможців

 
Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади (у статусі 1/8 фіналу першості світу) цьогоріч відбувся 21 квітня у 36 базових університетах усіх обласних центрів України.

  Загалом по Україні в цій олімпіаді, координованої директором півфіналу студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, відмінником освіти України, професором кафедри комп’ютерних наук ВНТУ, Володимиром Месюрою, змагалися близько 800 команд (по три учасники) студентів вишів та коледжів, а також понад 100 шкільних команд.
  Враховуючи високу популярність олімпіади та велику кількість бажаючих взяти в неї участь вже третій рік поспіль у Вінницькій області було організовано дві базових площадки – на основі Вінницького національного технічного університету (керував координатор 1-го етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади по Вінницькій області, відмінник освіти України, доцент кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Ігор Арсенюк) та на базі Вінницького державного педагогічного університету (керував координатор 1-го етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування по Вінницькій області доцент кафедри математики та інформатики ВДПУ, Олександр Жмурко).
На базі ВНТУ у змаганнях взяли участь 78 команд: із ВНТУ – 57 команд, Донецького національного університету ім.Василя Стуса – 7 команд, Вінницького коледжу національного університету харчових технологій (ВК НУХТ) – 3 команди, Вінницького технічного коледжу (ВТК) – 2 команди та, поза конкурсом, з фізико-математичної гімназії № 17 (ФМГ №17) – 9 команд. За кількістю команд майданчик Вінницького політеху посів 1-е місце в Україні. Сам виш, виставивши на змагання 57 команд, також став першим за цим показником в Україні.
  На базі ВДПУ в олімпіаді взяли участь 20 команд. Крім власних команд, тут змагалися ще команди Вінницького фінансово-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного медичного університету ім.Миколи Пирогова, Вінницького національного аграрного університету; а також учнівські команди з Вінницького технічного ліцею, шкіл № 18, 23, 35, а також з Вінницького міського палацу дітей та юнацтва і спеціалізована школа I – III ст. №1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради вінницької області.
  Учасникам змагання було запропоновано 14 задач різного рівня складності, що дало можливість позмагатися у „своїй ваговій категорії” класичним, технічним, педагогічним, природничим та економічним університетам, студентам коледжів та школярам.

Призери олімпіади по Вінницькій області (у групі технічних університетів):

Перше місце – у команди з ВНТУ VNTU_TreeS у складі студентів Євгена Щербіни, Юрія Шмерчука, Олександра Спажева (тренер – Володимир Месюра)

Два других місця - у команд ДонНУ DonNU_Fearless у складі Ярослава Ісаєнкова, Максима Бацінко, Ярослава Проценко та VNTU_[figTree] у складі Олексія Кавки, Андрія Андрєєва, Максима Мельника (тренер – Вікторія Войтко)
Три третіх місця - у команд з ВНТУ – VNTU_9_3/4 у складі Костянтина Костюка, Леоніда Кузнєцова, Романа Іванова (тренер – Вікторія Войтко); VNTU_Network_Team у складі Віктора Свіжака, Андрія Наумовського, Михайла Позура; VNTU_++j+++j у складі Михайла Кренціна, Олександра Восьмушка, Антона Зубка.

У групі коледжів по Вінницькій області перше місце виборола команда і з ВТК VTC_Kirpich у складі Антонія Дана, Андрія Гаврилюка, Вадима Маліцького (тренер: Андрій Стець).
Друге місце по Вінницькій області посіла команда ВК НУХТ VC Nuft_2018-1 у складі Романа Мельниченка, Анастасії Карачової, Едуарда Бабецького (тренер: Руслан Тичук).
Третє місце дісталося команді з ВТК VTC_FrenchTV у складі Володимира Петрова, Максима Кметя, Миколи Гуторова (тренер – Андрій Стець)

У шкільній групі перше місце по Вінницькій області виборола команда школярів з ФМГ №17 s_VFMG17_SBK у складі Клончака Сергія, Швеця Михайла, Бархо Марка (тренер: Непомнящий Григорій).
Друге місце дісталося також команді з ФМГ №17 s_VFMG17_vinnytsia_Bee_s kness у складі, Марини Месюри, Антона Чернова, Пішенка Влада (тренери: Підлужняк Наталія, Григорій Непомнящий).
Третє місце здобула команда ВТЛ sVTL у складі Тимчука Дениса, Ливицької Діана, Кузнецова Іллі (тренер – Ніна Єфременюк)​.

У групі педагогічних університетів перше місце по Вінницькій області виборола команда ВДПУ ім.Михайла Коцюбинського V SPU_Penguins у складі Сергія Руденка, Олександра Михайлюка, Дмитра Бойчука.
Друге місце у команди VSPU_AFH у складі Максима Мазура, Юрія Люлька, Вікторії Дерус.
Третє місце дісталося команді VSPU_Staner у складі Олександра Панченка, Олександра Пашківського, Дмитра Березова (тренер усіх команд – Олександр Жмурко).

У групі економічних університетів перше місце по Вінницькій області виборола команда ВТЕІ КНТЕУ VITE_KNUTE_niceRabbits у складі Ірини Бондарчук, Євгена Замітайла, Олега Кліщука (тренер – Олена Кузьміна).

У групі природничих університетів перше місце по Вінницькій області виборола команда ВДМУ ім. М. Пирогова VNMU_likar у складі Чорного Євгена, Лукашенко Анни,  Лашкевичи Миколи (тренер – Ревенюк Віктор).
Друге місце - у ВНАУ VNAU_bublik у складі Сукача Олександра, Огера Андрія, Юрчука Богдана (тренер – Бурдейна Людмила).

Таким чином, вихід у наступний ІІ етап олімпіади (1/4 першість світу з програмування), який відбудеться восени цього року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, вибороли 6 кращих команди ВНТУ, 3 кращі команди з ДонНУ ім.В.Стуса, 2 кращі команди з ВДПУ, а також по одній кращій команді від ВДМУ ім.М.Пирогова, ВТЕІ КНТЕУ, а також по одній кращій команді з ВТК та ВК НУХТ та кращі дві команди з ФМГ №17.

Оргкомітет олімпіади висловлює велику подяку спонсорам олімпіади, які перетворили змагання на урочисту подію та подарували усім святковий настрій, а також інформаційним спонсорам.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

490

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

357

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

188

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

176

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

170

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...