Канадських гостей ознайомили з вінницькими проектами

Представники канадського муніципалітету та експерти міжнародного проекту допомоги «ПРОМІС» завітали до Вінниці 20 квітня.

  У складі делегації - депутат міської ради м.Прінс-Джордж, член Правління Федерації Канадських Муніципалітетів Гарт Фрізелл, директорка програм Федерації Канадських Муніципалітетів Маріон Вілланова, головна радниця з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд.
  Гості ознайомилися з діяльністю прозорого офісу Вінницької міськради та завітали до вінницького NGO-Хаб, в якому впроваджується проект «Місто зі змістом: простір комунікації та партиципації» в рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС.
  Під час зустрічі директор Департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталий Погосян презентував присутнім програми та проекти місцевого економічного розвитку, які впроваджуються в т.ч. за підтримки ПРОМІС.
  - Усі наші програми повністю відповідають сучасному досвіду, який вже успішно працює в тих канадських містах, звідки до нас приїздили експерти, - каже Віталій Погосян. - Наше основне завдання - розвинути підприємництво у Вінниці, зробити її максимально зручною, доступною та привабливою для усіх мешканців і гостей міста.
  Директорка «Інститут розвитку міст» Аліна Дяченко розповіла про діяльність щодо забезпечення сталості Центру підтримки інститутів громадянського суспільства.
  - Підтримка від канадських партнерів, від проекту ПРОМІС для нас дуже важлива, - каже вона. - Фактично ми вперше вибудовуємо систему взаємодії громадянського суспільства, влади, соціально відповідального бізнесу. І це має проявитися у спільному внеску всіх учасників цього процесу в розвитку міста.
  За її словами, NGO-Хаб, в якому й приймали гостей із Канади - не стільки простір для конкретних заходів, скільки простір для діалогу.
  - Ми отримали великий кредит довіри влади і громади, який буде укріплюватися через спільні проекти, - додала Аліна Дяченко.
  Вінничани поділилися з гостями новими ідеями, зокрема щодо створення сайту, який стане базою знань для громадських організацій, що зацікавлені у подільшому розвитку міста, та полегшить втілення їх нових проектів.  

 

 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

47

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

40

Громадськості запропонували обговорити варіант забудови набережної від Староміського мосту до "Спартака" Громадські слухання з ...

40

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...

39

10 липня на повторних громадських слухання щодо містобудівної документації детального плану "Групи житлових будинків по вулиці ...

36

У Вінниці у понеділок водій просто зніс трамвайну зупинку біля ТЦ Plaza (колишній ТЦ "ШОК"). ДТП сталася 15 липня о 21.40 на вулиці Келецькій. ...