Канадських гостей ознайомили з вінницькими проектами

Представники канадського муніципалітету та експерти міжнародного проекту допомоги «ПРОМІС» завітали до Вінниці 20 квітня.

  У складі делегації - депутат міської ради м.Прінс-Джордж, член Правління Федерації Канадських Муніципалітетів Гарт Фрізелл, директорка програм Федерації Канадських Муніципалітетів Маріон Вілланова, головна радниця з питань врядування Проекту ПРОМІС Кейді Ворд.
  Гості ознайомилися з діяльністю прозорого офісу Вінницької міськради та завітали до вінницького NGO-Хаб, в якому впроваджується проект «Місто зі змістом: простір комунікації та партиципації» в рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку Проекту ПРОМІС.
  Під час зустрічі директор Департаменту економіки і інвестицій міської ради Віталий Погосян презентував присутнім програми та проекти місцевого економічного розвитку, які впроваджуються в т.ч. за підтримки ПРОМІС.
  - Усі наші програми повністю відповідають сучасному досвіду, який вже успішно працює в тих канадських містах, звідки до нас приїздили експерти, - каже Віталій Погосян. - Наше основне завдання - розвинути підприємництво у Вінниці, зробити її максимально зручною, доступною та привабливою для усіх мешканців і гостей міста.
  Директорка «Інститут розвитку міст» Аліна Дяченко розповіла про діяльність щодо забезпечення сталості Центру підтримки інститутів громадянського суспільства.
  - Підтримка від канадських партнерів, від проекту ПРОМІС для нас дуже важлива, - каже вона. - Фактично ми вперше вибудовуємо систему взаємодії громадянського суспільства, влади, соціально відповідального бізнесу. І це має проявитися у спільному внеску всіх учасників цього процесу в розвитку міста.
  За її словами, NGO-Хаб, в якому й приймали гостей із Канади - не стільки простір для конкретних заходів, скільки простір для діалогу.
  - Ми отримали великий кредит довіри влади і громади, який буде укріплюватися через спільні проекти, - додала Аліна Дяченко.
  Вінничани поділилися з гостями новими ідеями, зокрема щодо створення сайту, який стане базою знань для громадських організацій, що зацікавлені у подільшому розвитку міста, та полегшить втілення їх нових проектів.  

 

 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

444

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

318

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

171

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

166

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

159

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...