Бюджетний комітет Верховної Ради обговорював ситуацію з дорогами Вінниччини

У Вінницькій облжержадміністрації 20 квітня відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету під головуванням Андрія Павелко.

  Крім народних депутатів, до роботи комітету долучилися голова Вінницької облдержадмінстрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Павло Яблонський, керівники деяких структурних підрозділів облдержадміністрації.
  Обговорювали успіхи та посилення інвестиційної привабливості нашого регіону, лідируючі позиції в аграрній галузі, а також зростання роздрібного товарообороту. Але чи не найбільше уваги приділили питанню розвитку транспорту та дорожньої інфраструктури.
  - Завдяки активному сприянню бюджетного комітету у 2018 році відбулось запровадження державного дорожнього фонду, у тому числі й субвенції місцевим бюджетам на будівництво, ремонт та утримання місцевих доріг. Окрім того, продовжено дію експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг, - зазначив Андрій Павелко.
  Хоча за площею Вінниччина посідає 11 місце в Україні, за протяжність автошляхів вона на другому місці після Харківщини - доріг у нас на 9,5 тис. км.
  - Завдяки процесам децентралізації суттєво збільшилось фінансування галузі дорожнього господарства, - зазначив начальник Служби автомобільних доріг Вінницької області Ігор Корольчук. - Щодо напрямків розподілу дорожньго фонду - 35% фінансування спрямовується на дороги місцевого значення, 60% на дороги державного значення і 5% на забезпечення безпеки дорожнього руху.
  Про лідируючі позиції Вінниччини за темпами фінансування дорожньої галузі нагадав і екс-заступник міністра інфраструктури, а нині радник голови «Укравтодору» Олександр Кава.
  - Якщо у 2016 році загальний обсяг коштів на ремонт доріг області склав 378 млн грн, то у 2017 році ця сума зібльшилась майже у чотири рази - 1,27 млрд грн., а у 2018 році планується 2,468 млрд грн., - зазначив він.
  При цьому, за його словами, основний обсяг робіт виконується на двох дорогах міжнародного значення, що перетинають область.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

118

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

73

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...

73

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

69

У Вінниці у понеділок водій просто зніс трамвайну зупинку біля ТЦ Plaza (колишній ТЦ "ШОК"). ДТП сталася 15 липня о 21.40 на вулиці Келецькій. ...

66

Слідство обіцяє викриття ще цілої низки схем митниці Правоохоронці 15 липня затримали начальника митного поста "Вінниця-Центральний" ...